*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα προγνωστικά παμε στοιχημα για σήμερα Τετάρτη (19/06)

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Σολτ Λέικ το Σάββατο.

«Σκάλωσε» για ακόμη μια φορά στην ισοπαλία το Σάββατο, έμεινε στο εντός έδρας 0-0 κόντρα στο Σολτ Λέικ. Στο πρώτο ημίχρονο είχε αρκετά προβλήματα απ’ τον αντίπαλο, κινδύνευσε σε αρκετές περιπτώσεις, στάθηκε τυχερό που δε δέχτηκε γκολ. Στο δεύτερο μέρος το Μόντρεαλ ισορρόπησε την κατάσταση, έβγαλε φάσεις και απειλήθηκε λιγότερο απ’ το Σολτ Λέικ, το τελικό αποτέλεσμα κρίθηκε δίκαιο. Τέταρτη σερί αγωνιστική που δε χάνει το Μόντρεαλ (1-3-0), πήρε μόλις μια νίκη στις τελευταίες 10 αγωνιστικές (1-5-4), είναι στην 12η θέση της Ανατολής.

ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 12/17 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 11/16 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Νάσβιλ το Σάββατο.

Δεν κατάφερε να πάρει το αποτέλεσμα που ήθελε κόντρα στο Νάσβιλ, έμεινε στο εντός έδρας 0-0 το Σάββατο. Ήταν καταφανώς ανώτερη η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς στο πρώτο ημίχρονο, έβγαλε πολλές ευκαιρίες και δεν απειλήθηκε ποτέ, άξιζε κάτι περισσότερο. Στο δεύτερο μέρος δεν είχε την ίδια ενέργεια, υπήρξαν στιγμές που το Νάσβιλ έβγαλε αντίδραση, η Νέα Υόρκη δεν ήταν το ίδιο απειλητική. Δεύτερο σερί αρνητικό αποτέλεσμα μετά την εκτός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στη Νιου Ίνγκλαντ, μετρά ρεκόρ 2-1-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, έχει ρεκόρ 4-3-3 στις τελευταίες 10 αγωνιστικές. Με 30 πόντους η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, καταλαμβάνει την τρίτη θέση της Ανατολής.