*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία και πιο συγκεκριμένα στην πόλη Μεϊζού.

*Under 2.5 τα 5/7 τελευταία παιχνίδια ανάμεσα στις δυο ομάδες.

*Στον πρώτο γύρο: Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς – Μεϊζού 1-1

ΜΕΪΖΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 1-0 από την Τιαντζίν, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που δέχθηκε στο 13ο λεπτό, διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Μεϊζού, μετά από πέντε παιχνίδια με μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μίλαν Ρίστιτς αντιμετώπισε την Τιαντζίν, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Βρέθηκε πίσω από νωρίς στο παιχνίδι και παρότι είχε χρόνο και κάποιες ευκαιρίες, δεν ήταν ικανή να αλλάξει την εις βάρος της κατάσταση και να διεκδικήσει κάτι καλύτερο. Δεύτερο σερί ματς που δεν σκοράρει, μετά και το 0-0 με την Τσενγκντού, μένοντας παράλληλα στους επτά βαθμούς.

Μεϊζού Στατιστικά

*Under 2.5 τα 6/8 τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal τα 5/7 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΑΝΓΚΤΖΟΥ ΜΑΪΤΙ ΛΑΪΟΝΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ισοπαλία 1-1 με τη Γκουοάν Πεκίνου, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα στο έβδομο λεπτό με τον Πιάο Σιχάο, για να δεχθεί την ισοφάριση στο 84′ από το σημείο του πέναλτι.

Εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη εδώ και πέντε παιχνίδια η Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς, με τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, η ομάδα του Σβέτοζαρ Σάπουριτς αντιμετώπισε τη Γκουοάν Πεκίνου, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Κατάφερε να προηγηθεί από νωρίς σε ένα ισορροπημένο πρώτο ημίχρονο ανάμεσα στις δυο πλευρές. Στο δεύτερο ωστόσο ο ρόλος της έγινε πιο παθητικός και με την αντίπαλό της να έχει την κυριαρχία, εν τέλει δέχθηκε το τέρμα της ισοφάρισης με πέναλτι. Κάπως έτσι έφτασε τους έξι βαθμούς σε ισάριθμα παιχνίδια, έχοντας να πανηγυρίσει νίκη από την πρεμιέρα, όταν και επικράτησε της Γκουοάν Πεκίνου (2-1).