11η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις 6 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΜΕΪΖΧΟΥ ΧΑΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 1-2 από την Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ, την περασμένη αγωνιστική. Ήταν καλύτερη στο 1ο ημίχρονο, παίρνοντας δίκαια προβάδισμα στο σκορ στο 24’, ενώ θα μπορούσε να έχει βάλει κι άλλο γκολ. Οι γρήγορες αλλαγές μεταμόρφωσαν την Τσενγκντού στο β’ μέρος, κυριάρχησε της Χάκα και κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος της αποτέλεσμα μέσα σε πέντε λεπτά (1-1 στο 82’, 1-2 στο 86’)!

Χωρίς νίκη εδώ και δύο αγωνιστικές. Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις 10 αναμετρήσεις της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Δεν ενισχύθηκε μεταγραφικά, ενώ χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Μεϊζχού Χάκα Στατιστικά

*Under1.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια τη.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη με 2-2 απέναντι στη Σανγκάι Σένχουα, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε πολύ νωρίς πίσω στο σκορ (0-1 στο 4’), έβγαλε, ωστόσο, αντίδραση και κατάφερε να διαμορφώσει το 2-1 στο 22’! Η Σένχουα έκανε το 2-2 στο 49’ και κυριάρχησε σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι, αλλά δεν κατάφερε να βρει το γκολ της νίκης, με το 2-2 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και δύο αγωνιστικές (0-1-1). Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +7η από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα 7 από τα 10 παιχνίδια της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Συνεχίζονται τα οικονομικά προβλήματα στη Γουχάν, έχοντας οφειλές από προηγούμενες χρονιές σε παίκτες και προσωπικό. Η Ομοσπονδία επέβαλε απαγόρευση συμμετοχής στα νέα της μεταγραφικά αποκτήματα, επειδή δεν έχει πληρωθεί ένα ποσοστό των μισθών, όπως είχε υποσχεθεί η Γουχάν, για να λάβει ως απάντηση την απειλή της τελευταίας ότι θα αποσυρθεί από το πρωτάθλημα. Πλήρης η αποστολή της για το σημερινό παιχνίδι.