*Έρχονται από 8/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στο Όστιν. Το 1-0 ο Ομπράιαν στο 19’, το 1-1 ήρθε στις καθυστερήσεις απ’ τον Καμαρά.

Πήρε τέλος το νικηφόρο σερί για το Λος Άντζελες, έμεινε στο εκτός έδρας 1-1 κόντρα στο Όστιν. Το Όστιν σκόραρε στο 19’ και στη συνέχεια απλώς έπαιξε άμυνα, ήταν τρομερά παθητικό, ειδικά στο δεύτερο 45λεπτο δέχτηκε πίεση και αρκετές φάσεις, στο φινάλε ήρθε η δίκαιη ισοφάριση για το Λος Άντζελες, που ίσως άξιζε κάτι περισσότερο. Επιστροφή στις απώλειες για την ομάδα της Καλιφόρνια έπειτα από έξι διαδοχικές νίκες στο πλαίσιο του πρωταθλήματος, μετρά ρεκόρ 7-1-1 στις τελευταίες εννέα αγωνιστικές. Καταλαμβάνει τη δεύτερη θέση της Δύσης, είναι κοντά στην κορυφή.

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/10 2-3 Goal ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 5/9 ΝG ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΑΝ ΧΟΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στο Πόρτλαντ. Το 0-1 ο Εβάντερ στο 22’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μάριε στο 50’, το 1-2 έκανε ο Ροδρίγες στο 72’.

Δεν μπορεί να σηκώσει κεφάλι, την Τετάρτη έχασε ξανά, αυτή τη φορά εντός έδρας απ’ το Πόρτλαντ. Το ματς ήταν ισορροπημένο, αμφότερες οι ομάδες είχαν φάσεις, ο αντίπαλος ήταν πιο εύστοχος στις δικές του. Τρίτη διαδοχική ήττα μετά το εκτός έδρας 5-1 απ’ τη Νέα Υόρκη Σίτι και το εντός έδρας 2-4 απ’ το Σινσινάτι, μετρά ρεκόρ 0-1-5 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, πήρε μόλις δύο νίκες στις τελευταίες 11 (2-2-7). Απογοητεύει προς το παρόν, καταλαμβάνει την 14η θέση της Δύσης (τελευταία).