* Μετρούν 2/3 under 2.5 στα μεταξύ τους παιχνίδια.

* n/g  τα 2/3 τελευταία  παιχνίδια των δυο ομάδων.

*1-1-1 η προϊστορία των δυο ομάδων, απόλυτη ισορροπία.

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 5-0 απέναντι στο Σάρλοτ. Όλα τα γκολ σημειώθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο για την ομάδα του Τσερούντολο. Οι σκόρερς της αναμέτρησης ήταν ο Μουρίγιο στο 49΄ για να διπλασιάσει τα τέρματα του Λος Άντζελες ο Σιφουέντες στο 59΄. Στην συνέχεια ανέλαβε δράση ο Μεξικανός Κάρλος Βέλα για να κάνει το 3-0 στο 73΄, από κει και πέρα τρία λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 76′ ο Αράνγκο έκανε το 4-0, για να ολοκληρώσει το θρίαμβο για το Λος Άντζελες ο Γουόλκις με αυτογκόλ στο 92΄ για το το τελικό σκορ.

Καταιγιστικοί οι παίκτες  του Λος Άντζελες στο δεύτερο μέρος, αν και στο πρώτο το Σάρλοτ μπλόκαρε τους γηπεδούχους. Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε παράσταση για έναν ρόλο για το εμφατικό 5-0! Η νίκη του Λος Άντζελες αυτή ήταν η έκτη συνεχόμενη του συλλόγου. 54 είναι οι πόντοι που έχει συγκεντρώσει η ομάδα σε 24 παιχνίδια. Το Λος Άντζελες έχει σκοράρει σε 38 διαδοχικούς εντός έδρας αγώνες της κανονικής περιόδου, από τον Σεπτέμβριο του 2020. Έχει τέσσερις βαθμούς σε δύο παιχνίδια στο MLS εναντίον της DC Γιουνάιτεντ, συμπεριλαμβανομένης μιας εκτός έδρας νίκης 4-0 στην τελευταία συνάντηση τον Απρίλιο του 2019.

Λος Άντζελες Στατιστικά

*3/5 αναμετρήσεις της είχαν over 2.5.

*3/5 παιχνίδια τελευταία με n/g  ανεξαρτήτου έδρας.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΝΤΙ ΣΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 1-0 απέναντι στην Νιού Ίνγκλαντ, το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε ο Γκιλ στο 18′.

Θα μπορούσε ίσως να πάρει και κάτι παραπάνω από το παιχνίδι, αλλά η τύχη και η αποτελεσματικότητα δεν ήταν σύμμαχος σε αυτήν της την προσπάθεια και μοιραία ηττήθηκε. Λύσεις και αντίδραση ψάχνει ο Ρούνεϊ από τους παίκτες του, κάτι που αυτήν την στιγμή δεν βλέπει και έρχεται η μια ήττα μετά την άλλη. Η DC Γιουνάιτεντ έχει χάσει τέσσερα σερί εκτός έδρας ματς, με σκορ 13-0 σε αυτά τα παιχνίδια.