*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών (το 30% της χωρητικότητας του γηπέδου).

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Ρουμπίν Κάζαν – Κρίλια Σοβέτοφ 1-1

ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΒΕΤΟΦ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, έχοντας από δυο νίκες και ισοπαλίες, η Κρίλια Σοβέτοφ υπέστη και πάλι την ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ίγκορ Όσινκιν υποδέχθηκε την ΤΣΣΚΑ Μόσχας, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Αρκετά δραστηρία, δημιούργησε φάσεις χωρίς να τις εκμεταλλευτεί, ενώ υπέπεσε και σε αμυντικά λάθη. Σε γενικές γραμμές, το ματς ήταν ισορροπημένο και κρίθηκε στις λεπτομέρειες.

Τρίτο σερί ματς που δεν κατάφερε να κερδίσει, έχοντας προηγηθεί οι δυο ισοπαλίες με Ουράλ (1-1 εντός) και Νίζνι Νόβγκοροντ (0-0 εκτός). Βρίσκεται έτσι στην έβδομη θέση της κατάταξης, με 24 βαθμούς, όσους έχει και η Ακμάτ Γκρόζνι, κόντρα στην οποία υστερεί ωστόσο. Μια ήττα στα έξι τελευταία εντός της, έχοντας ακόμη τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Εξέτισε την τιμωρία του ο Γιούρι Γκορσκόφ, ενώ διαθέσιμος είναι και πάλι ο Ντμίτρι Καμπούτοφ, που ξεπέρασε το πρόβλημα που τον ταλαιπωρούσε.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-1 από την ΤΣΣΚΑ Μόσχας, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που δέχθηκε στο 75ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση.

Κρίλια Σοβέτοφ Στατιστικά

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Ρούμπιν Καζάν, μετά και από εκείνη κόντρα στη Ντιναμό Μόσχας (2-3 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λεόνιντ Σλάτσκι φιλοξενήθηκε από τη Νίζνι Νόβγκοροντ, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με το καλημέρα, πίεσε στην πορεία και έφτασε στην ισοφάριση, όμως λίγο πριν την ανάπαυλα δέχθηκε και δεύτερο τέρμα, χωρίς να αλλάξει κάτι στην πορεία.

Βρίσκεται έτσι στη δέκατη θέση της κατάταξης, έχοντας συγκεντρώσει 22 βαθμούς, απέχοντας πέντε από την πρώτη τετράδα και τέσσερις από την επικίνδυνη ζώνη. Πανηγύρισε μόλις μια νίκη στα επτά τελευταία εκτός της, μετρώντας ακόμη δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Συμπλήρωσε κάρτες ο Χουάνγκ Ιν, εκτός παραμένουν και οι τραυματίες Μιχαήλ Κόστιουκοφ και Βλάντισλαβ Ιγκνάτιεφ.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 από τη Νίζνι Νόβγκοροντ, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο δεύτερο λεπτό και παρότι ισοφάρισε με τον Ντρέγιερ στο 28′, εν τέλει δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο 41′, για το τελικό αποτέλεσμα.

Ρούμπιν Καζάν Στατιστικά

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.