*12η αγωνιστική.

*Από 8/11 μεταξύ τους Over 2.5 + G/G έρχονται οι δύο ομάδες ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΟΥΝ. ΚΡΑΪΟΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί της Στεάουα Βουκουρεστίου. Ο Μιτρέα το 1-0 στο 32’ με πέναλτι, ισοφάρισε ο Κομπάνιο στο 45’ με πέναλτι. Το τελικό 2-1 διαμορφώθηκε στο 66’ με αυτογκόλ του Οάιντα.

Πήρε σπουδαία νίκη στο εντός έδρας ματς με τη Στεάουα Βουκουρεστίου, έβγαλε πάθος, ενώ είχε και τη βοήθεια της τύχης. Προηγήθηκε με πέναλτι, ισοφαρίστηκε με τον ίδιο τρόπο πριν το ημίχρονο. Στο δεύτερο μέρος πήρε προβάδισμα η Κραϊόβα με αυτογκόλ, στη συνέχεια η Στεάουα είχε δύο μεγάλες ευκαιρίες, μπορούσε να ισοφαρίσει. Το πιο δίκαιο αποτέλεσμα θα ήταν η ισοπαλία. Επιστροφή στις νίκες για τους γηπεδούχους μετά την εκτός έδρας ήττα 2-0 απ’ την Κλουζ, νωρίτερα είχε το εντός έδρας σπουδαίο 4-3 επί της Φαρούλ, έχει ρεκόρ 5-0-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές, οι τελευταίες τέσσερις νίκες της σημειώθηκαν εντός έδρας. Με 17 πόντους καταλαμβάνει την 5η θέση.

ΟΥΝ. ΚΡΑΪΟΒΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Under 2.5 τα 6/8 τελευταία ματς σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 6/9 ΝG σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα |

ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί της Κραϊόβα 1948. Το γκολ ο Ντρόπα στο 45’.

Πήρε μια νίκη που δεν άξιζε στο εντός έδρας ματς με την Κραϊόβα 1948 την περασμένη αγωνιστική, την πήρε χάρη στο γκολ του Ντρόπα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Ο αντίπαλος είχε μεγάλες φάσεις νωρίτερα, αλλά δεν είχε αποτελεσματικότητα, στο δεύτερο μέρος η Βολουντάρι έχασε και πέναλτι. Μπορούσε να πάρει την ισοπαλία η Κραϊόβα με βάση την εικόνα της στο σύνολο του αγώνα. Επιστροφή στις νίκες έπειτα από εφτά αγωνιστικές, είχε προηγηθεί το εκτός έδρας 1-1 με τη Στεάουα. Με 12 πόντους καταλαμβάνει την 11η θέση. Πήρε “ανάσα” ο κόουτς Τσιομποτάριου, ο οποίος ήταν υπό κρίση.