12η αγωνιστική

*Οι δύο ομάδες αναμετρώνται για πρώτη φορά στην ιστορία τους.

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού. Περιορισμένος αριθμός θεατών.

ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒΕΡΓΚΡΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 2-0 από την Κανγκζού Μάιτι Λάιονς, την περασμένη αγωνιστική. Μετά από ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, με λίγες φάσεις εκατέρωθεν, βρέθηκε να κυνηγάει το σκορ νωρίς στο β’ μέρος (0-1 το 52′), για να δεχτεί και δεύτερο γκολ στο 64ο λεπτό. Πίεσε, ήταν καλύτερη των “λιονταριών” στο υπόλοιπο παιχνίδι, σπαταλώντας πολλές ευκαιρίες. Έτσι, το 2-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Επιστροφή στις ήττες για την Κουανγκτσόου μετά την νίκη της με 0-1 επί της Χεμπέι. Βρίσκεται στη 16η θέση της βαθμολογίας, εντός ζώνης υποβιβασμού, στο -2 από την απευθείας σωτηρία. Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις 11 αναμετρήσεις της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Κουανγκτσόου Έβεργκραντ Στατιστικά

*3 συνεχόμενα under2.5+n/g.

*2-3 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΡΟΝΓΚΤΣΕΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 0-1 επί της Χεμπέι, την περασμένη αγωνιστική. Κυριάρχησε καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, δημιουργώντας τη μία ευκαιρία μετά την άλλη, με τη Χεμπέι να κρατάει το μηδέν στην άμυνα μέχρι το 77ο λεπτό, όταν ο Σίλβα έκανε το 0-1 για την Τσενγκντού. Δεν απειλήθηκε σε κανένα σημείο του αγώνα, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Παρέμεινε αήττητη για ένατο συνεχόμενο παιχνίδι (3-6-0). Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +9 από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη σημερινή της αντίπαλο. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα 7 από τα 11 παιχνίδια της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Εκτός ο Ζουόγι Φενγκ. Απέκτησε τον επιθετικό Σαλντάνια, από τη Σίμπα ΤΖΕΦ Γιουνάιτεντ (Β’ Ιαπωνίας).