* Goal/Goal τα 4/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια

* Αήττητη η Σεαρά στα 4 τελευταία μεταξύ τους (3-1-0)

Δείτε τα Προγνωστικά Βραζιλίας

ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα (2-0) από την Μποταφόγκο. Ο Κουέστα άνοιξε το σκορ στο 75ο λεπτό και ο Τικίνιο διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα στο 79’.

Άμεση επιστροφή στις ήττες για την Κοριτίμπα το προηγούμενο Σάββατο στο Ρίο, έμεινε ξανά στο μηδέν επιθετικά, παρέμεινε η μοναδική ομάδα του πρωταθλήματος δίχως διπλό (0-2-11) και διατηρείται οριακά εκτός επικίνδυνης ζώνης.

Ανταγωνιστική η εμφάνισή της στην έδρα της Μποταφόγκο, ισορροπημένος σε φάσεις το παιχνίδι, αλλά οι γηπεδούχοι αποδείχθηκε πιο αποτελεσματικοί.

Βασίζεται στις εντός έδρας εμφανίσεις της, μπρος στο κοινό της πήρε τα δύο τελευταία παιχνίδια κρατώντας το μηδέν πίσω.

Τραυματίες οι Μαρτίνες (επιθετικός), Φαρίας (μέσος), Νατάν (αμυντικός) και Αντρέι (μέσος).

ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* No Goal τα 7/9 τελευταία παιχνίδια της

* Under 2.5 τα 4/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της για το πρωτάθλημα

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΕΑΡΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα (0-2) από τη Σάο Πάουλο. Ο Καλέρι άνοιξε το σκορ στο 23ο λεπτό και στο 39’ η Σεαρά έμεινε με 10 παίκτες (Οτάβιο). Στο 85’ αποβλήθηκε και ο Ζε Ρομπέρτο των γηπεδούχων για να διαμορφωθεί το σκορ στο 93’ από τον Μπούστος.

Απείθαρχη η Σεαρά στο τρίτο παιχνίδι του Λούτσο Γκονσάλες στον πάγκο της την προηγούμενη Κυριακή, πλήρωσε εν πολλοίς τις αποβολές της για να διακοπεί το μίνι αήττητο σερί που είχε χτίσει (1-3-0).

Ισορροπημένο το παιχνίδι στο 11 εναντίον 11, παρά το προβάδισμα της Σάο Πάουλο, μετά την πρώτη αποβολή άλλαξαν οι ισορροπίες, οι φιλοξενούμενοι πήραν τα ηνία, έφτασαν κοντά σε δεύτερο γκολ και το πέτυχαν στο τέλος.

Στην ίδια απόσταση από την επικίνδυνη ζώνη και τις τελευταίες θέσεις για το επόμενο Σουνταμερικάνα, είναι η ομάδα με τις περισσότερες ισοπαλίες στη λίγκα (13) και παραδόξως έχει μαζέψει περισσότερους πόντους μακριά από την έδρα της.

Τιμωρημένοι σήμερα οι αποβληθέντες Οτάβιο (στόπερ) και Ζε Ρομπέρτο (φορ), συμπλήρωσαν κάρτες οι Λασέρδα (στόπερ) και Παράιμπα (δεξί μπακ). Τραυματίες οι Πεϊσότο (φορ), Κλέμπερ (φορ) και Λιντόσο (αμ. χαφ).