*30η αγωνιστική

*Στον πρώτο γύρο: Αβαϊ – Κονφιάνσα 2-1

*Η Κονφιάνσα δεν έχει κερδίσει ποτέ την Αβαϊ, αλλά έχει μία ισοπαλία απέναντι της, πέρυσι εντός έδρας.

Δείτε τα Προγνωστικά Βραζιλίας

ΚΟΝΦΙΑΝΣΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Κονφιάνσα επικράτησε με 0-1 εκτός έδρας της Βιτόρια Μπαϊα, με αυτήν να είναι η τρίτη της νίκη στα εφτά τελευταία παιχνίδια της, με μία ήττα σε αυτό το διάστημα, η οποία βέβαια ήρθε στο τελευταίο εντός έδρας παιχνίδι της, από την Βάσκο Ντα Γκάμα. Και ο νέος της τεχνικός, Λουιζίνιο Λόπες, ακόμη ψάχνει την πρώτη του νίκη στον πάγκο της.

Ακόμη και έτσι παραμένει εντός ζώνης υποβιβασμού, έχοντας πάντα τη χειρότερη άμυνα της κατηγορίας, αλλά εξακολουθεί να είναι στην προτελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα, στο -9 από την θέση παραμονής.

Πάλι εκτός αποστολής έμεινε ο επιθετικός Ερνάνε Μπροκαντόρ που έχει κάποιες ενοχλήσεις

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Κονφιάνσα κέρδισε 0-1 εκτός έδρας την Βιτόρια, με ένα γκολ του Ζέμερσον στο πέμπτο λεπτό, το οποίο υπερασπίστηκε ως το τέλος, αντέχοντας στη συνέχεια, παρά την έντονη πίεση που δέχθηκε, με την αντίπαλο της να χάνει μία – δύο μεγάλες ευκαιρίες, κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, για να τα καταφέρει.

Κονφιάνσα Στατιστικά

*Εχει 6/7 under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της (δες το στην bet365)

*Εχει 8/14 αγώνες εντός έδρας με 2-3 γκολ.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΑΒΑΪ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Αβαϊ έμεινε στο 1-1 εντός έδρας με την Πόντε Πρέτα, πρώτη της γκέλα και ισοπαλία έπειτα από τέσσερις συνεχόμενες νίκες στο εθνικό πρωτάθλημα. Και μακριά από το γήπεδο της έχει δύο σερί νίκες. Ταυτόχρονα πάντως αγωνίζεται και σε ένα περιφερειακό κύπελλο της χώρας, το οποίο διοργανώνεται σε μορφή ομίλου!

Διαθέτει πάντα την καλύτερη άμυνα της κατηγορίας, μαζί με την πρωτοπόρο Κοριτίμπα, παραμένοντας ακόμη εντός πρώτης τετράδας και θέσεων ανόδου, έχοντας και το πλεονέκτημα να παίζει τελευταία σε αυτήν την αγωνιστική, απέχοντας στο +1 από την πέμπτη θέση που δεν εξασφαλίζει άνοδο.

Αποθεραπεύτηκαν και είναι διαθέσιμοι, μάλλον θα είναι και «ενδεκαδάτοι» οι μέσοι Μάρκος Σεράτο, Τζετούλιο. Αλλά θα λείψουν λόγω τιμωρίας οι μέσοι Μπρούνο Σίλβα, Γουέσλεϊ Σοάρες.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Αβαϊ έφερε 1-1 εντός έδρας με την Πόντε Πρέτα, αν και προηγήθηκε με τον Κοπέτε στο 31’, είχε και δοκάρι στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου, όμως ισοφαρίστηκε από τον Λέο στο 50ο λεπτό, αντέχοντας ως το τέλος, παρόλο που έπαιξε με παίκτη λιγότερο στα τελευταία 15 λεπτά.