*4η αγωνιστική

*Από τα 16 παιχνίδια τους στο παρελθόν, τα εννιά έχουν λήξει ισόπαλα, αν και τα έξι εξ αυτών ήταν στους εφτά αγώνες που έχουν παίξει στην έδρα της Μπράντφορντ.

ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Κόλτσεστερ έπαιξε πολύ αμυντικά, αλλά άντεξε για τα 2/3 του παιχνιδιού, χάνοντας με 1-0 εκτός έδρας από την Στόκπορτ, με τέρμα που δέχθηκε από τον Γούτον στο 67ο λεπτό της αναμέτρησης, χωρίς να απειλήσει ιδιαίτερα επιθετικά την αντίπαλο της.

Η Κόλτσεστερ ηττήθηκε με 1-0 εκτός έδρας από την Στόκπορτ, σε έναν αγώνα που πάλεψε για να μην χάσει, παρά για να κερδίσει, όμως δεν κατάφερε να αντέξει σε όλο το 90λεπτο ώστε να πάρει τουλάχιστον έναν βαθμό.

Εξακολουθεί να ψάχνει την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα, ούσα μία από τις έξι ομάδες που δεν έχουν μπορέσει ακόμη να τα καταφέρουν, αν και έχει πετύχει μία νίκη ως τώρα στο Λιγκ Καπ. Εχει πάντως έναν βαθμό τον οποίο πήρε στο μοναδικό παιχνίδι που έχει παίξει στο γήπεδό της.

Οι μέσοι Τζατζ, Σκούσε έλειψαν από τον προηγούμενο αγώνα της ομάδας τους, κάτι που καθιστά αμφίβολη τη συμμετοχή τους και στο σημερινό παιχνίδι.

Κόλτσεστερ Στατιστικά

*Εχει δύο συνεχόμενα N/G

*Εχει τρία σερί under 2,5

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Μπράντφορντ κέρδισε 2-0 εντός έδρας την Νιούπορτ, ανοίγοντας το σκορ με τον Σμόλγουντ στο έβδομο λεπτό, ενώ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα και το εκμεταλλεύτηκε, σκοράροντας δεύτερο γκολ με τον Τσάπμαν στο 53ο λεπτό.

Η Μπράντφορντ κέρδισε με 2-0 εντός έδρας την Νιούπορτ, πετυχαίνοντας δεύτερη νίκη, αλλά την πρώτη της στο πρωτάθλημα. Αλλά μακριά από την έδρα της έχει χάσει το μοναδικό παιχνίδι που έχει δώσει μέχρι στιγμής.

Ο τεχνικός της, Μαρκ Χιουζ, παραδέχθηκε πώς η ομάδα του δεν εκμεταλλεύτηκε όσο θα μπορούσε την αριθμητική της υπεροχή, όμως ξεκαθάρισε πώς ακόμη είναι νωρίς στη σεζόν και έχουν χρόνο να «δέσουν» στη συνέχεια.

Εκτός του μακροχρόνια τραυματία επιθετικού Εϊσα, χτύπησε σοβαρά ο μέσος Οντασέμπε, ενώ τραυματίστηκε και θα απουσιάσει και ο μέσος Γουόκερ.