*Έρχονται από 7/8 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 3-0 κόντρα στο Σεντ Λούις. Στο 9’ το 0-1, το 0-2 ήρθε στο 60’, το τελικό 0-3 ήρθε στις καθυστερήσεις. Χατ-τρικ απ’ τον Μιχαΐλοβιτς. Έχασε πέναλτι στο 25’ το Σεντ Λούις.

Ανεβασμένο εσχάτως, την Τετάρτη πήρε σπουδαία εκτός έδρας νίκη κόντρα στο Σεντ Λούις. Ισορροπημένο το ματς στο μεγαλύτερο κομμάτι του, το Κολοράντο ήταν πιο εύστοχο, προηγήθηκε νωρίς και στη συνέχεια διαχειρίστηκε την κατάσταση. Είχε χαμένο πέναλτι στο 25’ το Σεντ Λούις, που δεν μπορούσε να σκοράρει με τίποτα, τα γκολ ήρθαν για το Κολοράντο, που “κλείδωσε” τη νίκη στο δεύτερο μέρος. Δεύτερη σερί νίκη για το Κολοράντο μετά το 2-0 επί του Όστιν, νωρίτερα δεν είχε νίκη για τέσσερις αγωνιστικές (0-1-3), ερχόταν από δύο σερί ήττες κόντρα σε Βανκούβερ (2-1) και Χιούστον (3-1), νωρίτερα πήρε 3-3 με τη Μινεσότα. Βρίσκεται στην πέμπτη θέση της Δύσης.

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 12/17 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 11/17 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς. Στο 2-0 το ημίχρονο, στο 61’ το 2-1, το τελικό 2-2 ήρθε στο 88’.

Στο φινάλε στερήθηκε τη νίκη την περασμένη Τετάρτη κόντρα στη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, δεν κατάφερε να προστατεύσει το προβάδισμα που πήρε από νωρίς. Καλύτερη η ομάδα της Νέας Υόρκης στο μεγαλύτερο κομμάτι, βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 κόντρα στη ροή του ματς, στο δεύτερο μέρος έπαιξε μονότερμα τον αντίπαλο και δικαιώθηκε στο φινάλε. Πέμπτη σερί αγωνιστική που δε χάνει το Μόντρεαλ (1-4-0), ωστόσο πήρε μόλις μια νίκη στις τελευταίες 11 αγωνιστικές (1-6-4), είναι στην 12η θέση της Ανατολής.