*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Ουνιόν Εσπανιόλα-Κοπιαπό 2-0.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΚΟΚΙΜΠΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Νουμπλένσε με σκορ 1-3, στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Ρούμπιο στο 59’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον ίδιο στο 66’ με πέναλτι. Το 1-2 πέτυχε ο Χολγάδο στο 71’, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ρούμπιο ολοκληρώνοντας το χατ-τρικ στο 89’.

Κακή εμφάνιση και ήττα για την Κοκίμπο. Δέχθηκε έντονη πίεση από τους φιλοξενούμενους και υπέκυψε στο δεύτερο ημίχρονο. Κατάφερε να μειώσει στη συνέχεια, αλλά στα τελευταία λεπτά ανέβασε τις γραμμές της ψάχνοντας την ισοφάριση, με αποτέλεσμα να δεχθεί ακόμη ένα γκολ.

Δεν πείθει με την εικόνα της αυτή την περίοδο, μετράει μόλις μία νίκη στα τελευταία της πέντε παιχνίδια, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης. Δέχεται με τεράστια ευκολία γκολ, ενώ ακόμα και που βρίσκει εξίσου δίχτυα με συνέπεια, δεν της είναι αρκετό ώστε να αποσπάσει τα αποτελέσματα που επιθυμεί.

Κοκίμπο Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 4/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία εναντίον Κούρικο Ουνίδο με σκορ 2-2, στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Κόνελι στο 2’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Καρβάλιο στο 68’. Οι γηπεδούχοι έμειναν με παίκτη λιγότερο μετά την αποβολή του Μάσρι στο 75’. Το 2-1 πέτυχε ο Κοέλιο στο 82’ και το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μαγκνάσκο με αυτογκόλ στο 90+2’.

Το τρίποντο μέσα από τα χέρια της έχασε η Ουνιόν Εσπανιόλα. Μπήκε δυνατά και πήρε προβάδισμα στο σκορ, ενώ στην επανάληψη διπλασίασε τα τέρματά της. Λίγο αργότερα έμεινε με παίκτη λιγότερο, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στους φιλοξενούμενους να πιέσουν, φέρνοντας το παιχνίδι στα ίσα σε διάστημα δέκα λεπτών.

Να επιστρέψει στις νίκες είναι ο στόχος της, προκειμένου να βρεθεί και πάλι εντός εφτάδας. Θα πρέπει να δείξει μια εντελώς διαφορετική εικόνα σήμερα, καθώς αμυντικά είναι τρομερά επιρρεπής, με αποτέλεσμα αυτό να της κοστίζει μονίμως. Στα θετικά το γεγονός ότι σκοράρει με συνέπεια, αν και αυτό δεν της είναι αρκετό.