+30

#betarades #στοιχημα

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ 13 / 04 / 2021

Κύπελλο Ελλάδας 2018/19: Η κλήρωση και το πρόγραμμα

kypello-ellados

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας 2018/19 το μεσημέρι της Τρίτης (18/9). Αυτή ανέδειξε το μεγάλο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Άρη, το οποίο θα διεξαχθεί στο στάδιο της Τούμπας στην πρεμιέρα της φάσης των ομίλων. Οι δύο ομάδες κληρώθηκαν στον 4ο όμιλο, παρέα με Εργοτέλη και Αήττητων Σπάτων.

Αξίζει να αναφέρουμε πως οι ομάδες θα δώσουν τρεις αναμετρήσεις στη φάση των ομίλων. Με βάση τους ομίλους, παίζουν την πρώτη αγωνιστική οι ομάδες της Super League μεταξύ τους στην έδρα της ομάδας που είναι στο πρώτο γκρουπ δυναμικότητας και οι ομάδες του τέταρτου γκρουπ εντός έδρας με του τρίτου γκρουπ. Ο τελικός είναι προγραμματισμένος για τις 18 Μαΐου στο ΟΑΚΑ.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

Aτρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής
Θύελλα Καμαρίου

1η αγωνιστική

Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική

Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική

Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος

ΑΕΚ
Λαμία
Απόλλων Λάρισας
Βόλος

1η αγωνιστική

ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος

3η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος

Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός
Κισσαμικός
Ιεράπετρα

1η αγωνιστική

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Κισσαμικός

2η αγωνιστική

Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική

Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4ος όμιλος

ΠΑΟΚ
Άρης
Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων

1η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

2η αγωνιστική

Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική

Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος

Ολυμπιακός
Λεβαδειακός
Παναχαϊκή
Άρης Αβάτου

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική

Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική

Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6ος όμιλος

Αστέρας ΤρΊπολης
Απόλλων Σμύρνης
Τρίκαλα
Απόλλων Παραλιμνίου

1η αγωνιστική

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική

Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική

Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7ος όμιλος

Ξάνθη
ΟΦΗ
Κασσιόπη
Νίκη Βόλου

1η αγωνιστική

Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη

2η αγωνιστική

Κασσιόπη-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική

Κασσιόπη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη

8ος όμιλος

Πανιώνιος
Λάρισα
Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος

1η αγωνιστική

Πανιώνιος-Λάρισα
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
Λάρισα-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου-Λάρισα
Ηρόδοτος-Πανιώνιος

 

Διάβασε επίσης