Προτελευταία αγωνιστική

Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Στις 3 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους, η Κιντάο μετράει ισάριθμες νίκες.

ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Γουχάν Ζαλ, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, οι δύο ομάδες ήταν φλύαρες στην τελική τους προσπάθεια και δεν κατάφεραν να βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα. Αυτό άλλαξε στο β’ μέρος, με τη Γουχάν να παίρνει το προβάδισμα με πέναλτι του Λόπεζ στο 63′. Η Κιντάο δεν παράτησε το παιχνίδι, πίεσε και έφτασε στην ισοφάριση στο 76ο λεπτό της αναμέτρησης, με το 1-1 να μένει μέχρι τέλους.

Ήταν το 3ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα (0-1-2). Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -5 από τη σωτηρία, με 2 αγωνιστικές να απομένουν. Έχει αποτύχει να κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα τελευταία 17 παιχνίδια, σε πρωτάθλημα και κύπελλο.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Γουχάν Ζαλ.

Κιντάο Χαΐνιου Στατιστικά

*G/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365gr)

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ισοπαλία με 0-0 απέναντι στη Χενάν Τζιανγέ, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα κακό παιχνίδι, οι δύο ομάδες ήταν εξαιρετικά άστοχες στις προσπάθειες τους, καταφέρνοντας να μην βρουν στόχο, με 0/15 σουτ εντός εστίας συνολικά σε ολόκληρο τον αγώνα. Η Τιαντζίν είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων στο β’ μέρος, αλλά μάταια, με το 0-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα (1-1-0). Βρίσκεται στην 7η θέση της βαθμολογίας, στο -1 από τη σωτηρία, με 2 αγωνιστικές να απομένουν. Έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα τελευταία 2 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 0-0 απέναντι στη Χενάν Τζιανγέ.