Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Βαριά ήττα με 3-0 από τη Σανγκάι Σένχουα, την προηγούμενη αγωνιστική. Δεν μπόρεσε να απειλήσει σε κανένα σημείο του παιχνιδιού τους αντιπάλους, οι οποίοι κυριάρχησαν σε όλα τα μήκη και τα πλάτη του γηπέδου. Η Σένχουα άνοιξε το σκορ 32′, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, με την Κινγκντάο να μην μπορεί να αντιδράσει στη συνέχεια. Οι “μπλε” συνέχισαν στον ίδιο ρυθμό, διαμορφώνοντας το τελικό 3-0 μέσα σε δέκα λεπτά (70′, 80′).

Ήταν η 2η συνεχόμενη ήττα της και 4η στα τελευταία 5 παιχνίδια της. Βρίσκεται στην τελευταία θέση του γκρουπ, στο -3 από τη σωτηρία. Δεν έχει σκοράρει στα 6 από τα τελευταία 7 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Βαριά ήττα με 3-0 από τη Σανγκάι Σένχουα.

Κιντάο Χαΐνιου Στατιστικά

*4 συνεχόμενα over2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*N/g στα 6/7 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επικράτησε με 4-2 της Κανγκτζού, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, έμεινε πίσω στο σκορ στο 18′, αλλά η χαρά της Κανγκτζού δεν κράτησε πολύ, με το δείκτη του σκορ να δείχνει 2-1 στο 43′. Ισοφαρίστηκε σε 2-2 στο 50′, αλλά η Γουχάν αντέδρασε άμεσα και διαμόρφωσε το τελικό 4-2 μέσα σε τρία λεπτά (59′, 62′).

Ήταν η 1η της νίκη μετά από 2 συνεχόμενες νίκες. Βρίσκεται στην 3η θέση του γκρουπ, στο +4 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Με n/g ολοκληρώθηκαν τα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της, έχοντας σκοράρει 15 γκολ σε αυτές τις 3 νίκες.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Άνετη επικράτηση με 4-2 επί της Κανγκτζού.