*11η αγωνιστική

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΚΙΝΓΚ’Σ ΛΙΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Κινγκ’ς Λιν δεν κατάφερε να κερδίσει ούτε την Μπαρνέτ εντός έδρας, μένοντας στο 1-1, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, έχοντας πολύ χρόνο για να πάρει τη νίκη, χωρίς ωστόσο να τα καταφέρει. Τουλάχιστον παρέμεινε για δεύτερο σερί αγώνα χωρίς ήττα, αλλά αυτός ήταν ο πρώτος της φετινός βαθμός στην έδρα της, έπειτα από 4/4 ήττες εκεί, αναζητώντας ακόμη την πρώτη της νίκη εντός στη σεζόν!

Είναι αρκετά χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στο δεύτερο μισό του, εκτός ζώνης υποβιβασμού, αλλά σε απόσταση βολής – «αναπνοής» από αυτήν, στο +1 για την ακρίβεια.

Τραυματίες είναι ο αμυντικός Ντέντον και ο μέσος Ζούνιορ Μοραϊς.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Κινγκ’ς Λιν έφερε 1-1 εντός έδρας απέναντι στην Μπαρνέτ, ισοφαρίζοντας με τον Κλούναν στο 22’ το τέρμα που δέχθηκε από το τέταρτο λεπτό από τον Γουίντοουσον. Όμως έχασε μεγάλη ευκαιρία να πάρει τη νίκη στο δεύτερο ημίχρονο, όταν και έχασε πέναλτι.

Κινγκ’ς Λιν Στατιστικά

*Εχει τρία σερί G/G, 6/9 συνολικά (δες το στην Betshop)

*Εχει 4/5 under 2,5 εντός έδρας.

*Εχει 3/5 παιχνίδια με 2-3 γκολ.

ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Σόλιχαλ Μουρς αναδείχθηκε ισόπαλη 0-0 εκτός έδρας με την Γουίλντστοουν, σε έναν αγώνα που μοιάζει αρκετά με τον σημερινό που καλείται να δώσει. Και τα δείγματα που άφησε δεν μπορούν να θεωρηθούν και πολύ θετικά. Πάντως δεν έχασε και δεν δέχθηκε γκολ για δεύτερο σερί αγώνα, αλλά μακριά από την έδρα της κέρδισε το πρώτο της παιχνίδι φέτος και δεν τα έχει καταφέρει ξανά, έχοντας όμως και μόνο μία ήττα σε τέσσερις αγώνες.

Είναι εντός πρώτης επτάδας και θέσεων που οδηγούν στα πλέι οφς για την άνοδο, στην έβδομη και τελευταία για την ακρίβεια, αλλά σε απόσταση βολής – «αναπνοής», στο +1 συγκεκριμένα, από την όγδοη θέση και την ομάδα που βρίσκεται εκεί, η οποία δεν μπορεί να διεκδικήσει την άνοδο μέσω της συγκεκριμένης διαδικασίας.

Αμφίβολη είναι η συμμετοχή του μέσου Στόρερ που έχασε τα τελευταία παιχνίδια της ομάδας του.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Σόλιχαλ Μουρς έφερε 0-0 εκτός έδρας με την Γουίλντστοουν, σε έναν αγώνα που απείλησε πρώτη, έχοντας δοκάρι, αλλά στο δεύτερο μισό του αγώνα η αντίπαλος της ήταν πιο επικίνδυνη και γλίτωσε σε δύο – τρεις περιπτώσεις από το να δεχθεί γκολ.