*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Κιλμάρνοκ-Ρέιντζερς 1-0.

*Αποτέλεσμα δεύτερου γύρου: Ρέιντζερς-Κιλμάρνοκ 3-1.

ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Αμπερντίν, στα πλαίσια της 27ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το 1-0 ο Εντάμπα στο 45+5’ και το τελικό 2-0 διαμόρφωσε ο Κένεντι στο 58’.

Εξαιρετική εμφάνιση και άνετη επικράτηση για την Κιλμάρνοκ. Επέβαλλε το ρυθμό της στο ματς, πίεσε έντονα και δημιούργησε πολλές ευκαιρίες, βρίσκοντας δίχτυα τόσο στο πρώτο, όσο και στο δεύτερο ημίχρονο. Η άμυνά της δεν απειλήθηκε καθόλου, αφού οι φιλοξενούμενοι ήταν εντελώς άστοχοι στη τελική τους προσπάθεια.

Να διευρύνει ακόμα περισσότερο το αήττητο σερί της είναι ο στόχος της, όμως το έργο της σήμερα αναμένεται αρκετά πιο δύσκολο. Είναι μεν σε καλή κατάσταση, σκοράρει ασταμάτητα σε όλες τις αναμετρήσεις της και ειδικά εντός έδρας, όμως θα δεχθεί σίγουρα πίεση από τους φιλοξενούμενους, γι’ αυτό και θα πρέπει να δείξει αποτελεσματικότητα στα μετόπισθεν. Μπορεί κάλλιστα να εκμεταλλευτεί τους κενούς χώρους που σίγουρα θα βρει, καθώς και τις στημένες φάσεις ώστε να σκοράρει.

Κιλμάρνοκ Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 πρόσφατα ματς.

*Με Under 2.5 τα 5/5 τελευταία παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Novibet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Χαρτς, στα πλαίσια της 27ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το 1-0 ο Ντιομάντε στο 2’ και το 2-0 ο Κορτές στο 37’. Το 3-0 πέτυχε ο Ντεσέρς στο 44’ και το 4-0 ο ίδιος στο 48’. Το τελικό 5-0 διαμόρφωσε ο Σοάρες στο 65’.

Τρομερή εμφάνιση και εμφατική νίκη για τη Ρέιντζερς. Επέβαλλε το ρυθμό της από την αρχή της αναμέτρησης, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και δεν άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης στους φιλοξενούμενους, σκοράροντας και στα δύο ημίχρονα με τρομερή άνεση. Αμυντικά δέχθηκε πίεση στα τελευταία λεπτά του ματς, όμως δεν χρειάστηκε να επέμβει ιδιαίτερα, διατηρώντας σχετικά εύκολα ανέπαφη την εστία της.

Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις και τα θετικά αποτελέσματα θέλει να δώσει, παραμένοντας στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα και μετά το πέρας αυτής της αγωνιστικής. Είναι σε εξαιρετική κατάσταση, σκοράρει ασταμάτητα τόσο εντός, όσο και εκτός έδρας, ενώ έχει δείξει τρομερή βελτίωση στον αμυντικό της τομέα, αφού δεν δέχθηκε γκολ στα τρία από τα τελευταία τέσσερα παιχνίδια της.