*Αγώνας ρεβάνς για τον δεύτερο γύρο του κυπέλλου. Κανονικά σε ισχύ ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας, ακολουθεί ημίωρη παράταση και εάν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών (το 50% της χωρητικότητας του γηπέδου).

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 5/6 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Στο πρώτο παιχνίδι: Ονήσιλος Σωτήρα – Καρμιώτισσα 4-3

*Στο πρωτάθλημα: Ονήσιλος Σωτήρα – Καρμιώτισσα 1-3

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΑΝΑΛΥΣΗ (Β’)

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Καρμιώτισσα. Το περασμένο Σάββατο, υποδέχθηκε τον Αχυρώνα Λιοπετρίου, για τη δεύτερη κατηγορία της χώρας, την οποία και συνέτριψε με 3-0. Αποτέλεσμα που ήταν και το πιο δίκαιο, καθώς ήταν με διαφορά ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο. Τρίτη σερί νίκη στο πρωτάθλημα, είχαν προηγηθεί αυτές επί των ΠΟ Ξυλοτύμπου (2-1 εντός) και Αλκή Ορόκλινης (2-0 εντός). Έφτασε τους 31 βαθμούς και είναι στην τέταρτη θέση.

Στρέφει τώρα την προσοχή της στο κύπελλο, όπου καλείται ανατρέψει το εις βάρος της 4-3, με το οποίο ηττήθηκε στην έδρα του Ονήσιλου, παρότι στην ανάπαυλα είχε προβάδισμα (1-3). Αήττητη στα έξι τελευταία εντός της, με πέντε νίκες και μια ισοπαλία.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 3-0 επί του Αχυρώνα Λιοπετρίου, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε με τον Ράσιτς στο 36′, ενώ στο 59′ ο Κοέλιο διπλασίασε το προβάδισμα της. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ράσιτς, στο 77ο λεπτό.

Καρμιώτισσα Στατιστικά

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (δες το στην ιντερβετεν)

*Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ ΑΝΑΛΥΣΗ (Β’)

Αήττητος εδώ για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι σε όλες τις διοργανώσεις παρέμεινε ο Ονήσιλος Σωτήρα. Το περασμένο Σάββατο, φιλοξενήθηκε από την ΑΣΙ Λύσης, για το πρωτάθλημα, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Αυτό ήταν και το τρίτο σερί ματς που αγνοεί το τρίποντο, έχοντας προηγηθεί οι δυο ήττες από Αναγέννηση Δερύνειας (0-1 εντός) και Ακρίτα Χλώρακα (3-4 εντός). Με 22 βαθμούς λοιπόν, είναι στην έβδομη θέση της κατάταξης.

Ταξίδεψε στα Πάνω Πολεμίδια με στόχο την υπεράσπιση του υπέρ του 4-3 από το εντός έδρας πρώτο παιχνίδι, στο οποίο έκανε μια επική ανατροπή από 1-3 στο ημίχρονο. Πανηγύρισε ένα διπλό στις πέντε τελευταίες εξόδους του (1-2-2).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 με την ΑΣΙ Λύσης, για το πρωτάθλημα.