*3η αγωνιστική

ΚΑΡΛΑΪΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Καρλάιλ έχασε 3-2 εκτός έδρας από την Σριούσμπερι, σε ένα παιχνίδι που προηγήθηκε με τον Εντμονσον στο 13’, ισοφαρίστηκε από τον Λίχι στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, πριν βρεθεί πίσω στο σκορ από τέρμα του Ούντοχ στο 75’. Και παρόλο που ισοφάρισε με τον Ντένις στο 81’, ηττήθηκε με τέρμα του Ντάνκλεϊ στο 86ο λεπτό.

Η Καρλάιλ ηττήθηκε με 3-2 εκτός έδρας από την Σριούσμπερι, ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας, για το Λιγκ Καπ, δεχόμενη το γκολ προς τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης, με αυτήν να είναι η πρώτη της φετινή ήττα στη σεζόν.

Στο πρωτάθλημα παραμένει αήττητη έπειτα από δύο αγωνιστικές, έχοντας κερδίσει μάλιστα το μοναδικό παιχνίδι που έχει παίξει στο γήπεδό της.

Ο επιθετικός της, Κρίστιαν Ντένις, έχει σκοράρει σε όλα τα παιχνίδια ως τώρα, με τον τεχνικό της, Πολ Σίμπσον, να δηλώνει πώς βρίσκεται στην καλύτερη κατάσταση της καριέρας του!

Παραμένουν εκτός οι τραυματίες Ντίκενσον (ΜΕ), Σο – Σίλβα (ΕΠ), Τσάρτερς (ΜΕ), Σίνιορ (ΑΜ), Ντίξον (ΜΕ), Φίνεϊ (ΑΜ), ενώ αμφίβολη είναι η συμμετοχή των Μπάρκλεϊ (ΑΜ), Χάρις (ΜΕ), Εντμονσον (ΕΠ) που έχουν κάποιες ενοχλήσεις.

Καρλάιλ Στατιστικά

*Εχει 2/3 G/G στη σεζόν

*Εχει 2/2 under 2,5 στο πρωτάθλημα

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Σουίντον έχασε με 2-0 εκτός έδρας από την Γουόλσολ, με τη φάση του αγώνα να γίνεται στο 78’, όταν καταλογίστηκε πέναλτι εις βάρος της και έμεινε με 10 παίκτες. Ο Τζόνσον το μετέτρεψε σε γκολ και ένα λεπτό αργότερα δέχθηκε και δεύτερο τέρμα από τον Αμπραχαμς.

Η Σουίντον έχασε και από την Γουόλσολ με 2-0 εκτός έδρας, για το Λιγκ Καπ, συνεχίζοντας το πολύ κακό της ξεκίνημα την φετινή σεζόν, μετά την περσινή πολύ καλή πορεία της, που την οδήγησε ως τα πλέι οφς για την άνοδο!

Αλλά φέτος όχι απλά δεν έχει κερδίσει ακόμη, δεν έχει καταφέρει ούτε καν να πανηγυρίσει ένα γκολ! Τουλάχιστον έχει πάρει ένα βαθμό, στο προηγούμενο παιχνίδι που έπαιξε στο γήπεδό της, με 2/2 ήττες μακριά από αυτό. Και ίσως να τίθεται και ένα θέμα πειθαρχίας από νωρίς στη σεζόν, καθώς αποβλήθηκαν παίκτες της στους δύο πιο πρόσφατους αγώνες της.

Συνεχίζουν να λείπουν οι τραυματίες αμυντικοί Ιαντόλο, Ντεβάιν, ο αμυντικός Μπρέναν έπαθε διάσειση και θα απουσιάσει επίσης, όπως και ο τιμωρημένος μέσος Μίντερν. Αλλά επιστρέφει από τιμωρία ο βασικός επιθετικός ΜακΚίρντι.