Ημιτελική φάση του κυπέλλου του Αυτοκράτορα

*Μονοί αγώνες νοκ-άουτ.

*Σε περίπτωση ισοπαλίας, ακολουθεί ημίωρη παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Γιοκοχάμα Μαρίνος, για την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος, πριν μία εβδομάδα. Σε ένα παιχνίδι χωρίς σκοπιμότητα και με πολύ γρήγορο ρυθμό, το σκορ άνοιξε για τα “δελφίνια” ο mvp του πρωταθλήματος, Νταμιάο, στο 67ο λεπτό. Η απάντηση των γηπεδούχων ήταν άμεση, με τον Μαέντα -1ος σκόρερ του πρωταθλήματος- να διαμορφώνει το τελικό 1-1 στο 74ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν το 3ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα. Έχει σκοράρει στα τελευταία 12 παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις. Εντός έδρας έχει να ηττηθεί από την περσινή σεζόν!

Μοναδική απουσία για την Καβασάκι ο τραυματίας Τζέσιελ (33 συμμ./2 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Γιοκοχάμα Μαρίνος.

Καβασάκι Στατιστικά

*6 συνεχόμενα g/g. (Δες το στην bet365)

*Over2.5 γκολ στα 4/6 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Υποβιβασμένη και χωρίς άγχος πλέον, επικράτησε εκτός έδρας με 2-3 της Κασίβα, για την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος. Ήταν απόλυτα εύστοχη στο 1ο ημίχρονο και κατάφερε να προηγηθεί με 0-2 στο 30′. Οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά στο β’ μέρος και μέσα σε τρία λεπτά έφεραν το παιχνίδι στα ίσα (1-2 στο 53′, 2-2 στο 55′). Άμεση η αντίδραση της Οϊτά, με το τελικό 2-3 να διαμορφώνεται στο 66ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της και το 3ο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα. Μετράει 1 ήττα στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, ενώ έχει σκοράρει στα 3 από αυτά τα 5 παιχνίδια.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 2-3 επί της Κασίβα.