* Νοκ άουτ παιχνίδι, με παράταση και πέναλτι σε περίπτωση ισοπαλίας.

* Under 1.5 τα 9/11 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια!

* Στο πρωτάθλημα (05/05 & 11/06): Ιντσεόν – Σουγόν 0-1 & Σουγόν – Ιντσεόν 0-0

Δείτε τα Προγνωστικά Νότιας Κορέας

ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα (0-1) από την Ποχάνγκ. Ο Ζέκα (12’) πέτυχε το καθοριστικό γκολ.

Διεκόπη την Κυριακή το αήττητο σερί (2-5-0) που έτρεχε η Ιντσεόν, έμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι στο μηδέν επιθετικά και διατηρήθηκε χαμηλά στο πρωτάθλημα.

Φτωχό το σκορ του κυριακάτικου αγώνα με βάσει τις ευκαιρίες που δημιουργήθηκαν. Καλύτερη για μία ώρα αγώνα η Ποχάνγκ, ξόδεψε δύο μεγάλες στιγμές (δοκάρι) στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους για να ντουμπλάρει το προβάδισμά της. Αρκετά πιεστική στο τελευταίο κομμάτι η Ιντσεόν, απάντησε στα δοκάρια, αλλά όχι στα τέρματα φτάνοντας κοντά στο 1-1 σε αρκετές περιπτώσεις.

Όσον αφορά το Κύπελλο, στη φάση των “16” απέκλεισε με σχετική άνεση την Γκιεονγκνάμ (3-0) της 2ης κατηγορίας.

ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Under 2.5 τα 9/12 τελευταία παιχνίδια της

* No Goal τα 5/7 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

ΣΟΥΓΟΝ ΜΠΛΟΥΓΟΥΙΝΓΚΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα (0-1) από την Σεούλ. Ο Γούλιαν πέτυχε το καθοριστικό γκολ στο 87ο λεπτό.

Συνεχίστηκε ο κατήφορος της ομάδας του Κιμ και μετά τη διακοπή των εθνικών ομάδων, με την σαββατιάτικη ήττα συμπλήρωσε 6 ματς πρωταθλήματος δίχως νίκη (0-1-5) και διατηρήθηκε στην ουρά της βαθμολογίας με μόλις 9 βαθμούς σε 19 παιχνίδια!

Ανταγωνιστική η εμφάνιση απέναντι στους πρωτευουσιάνους, απείλησε πρώτη σε κάθε ημίχρονο και το ματς έδειχνε να οδεύει σε “λευκή” ισοπαλία μέχρι την ποιοτική ενέργεια του αντίπαλου εξτρέμ. Στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων η Σουγόν ξόδεψε τεράστια διπλή χαμένη ευκαιρία να πάρει τουλάχιστον τον πόντο.

Όσον αφορά το Κύπελλο, στις 24 του Μάη πέτυχε τη μοναδική της νίκη το τελευταίο δίμηνο, αποκλείοντας την Νταεγκού (1-0 εντός).