Interwetten: Χιρόνα – Σαραγόσα με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 37η αγωνιστική στη Segunda División, η Χιρόνα υποδέχεται τη Σαραγόσα (20:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Χιρόνα – Σαραγόσα στην Interwetten

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Χιρόνα, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Νουμάνθια (2-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χοσέ Μαρτί φιλοξενήθηκε από τη Μάλαγα, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 20′, για να δεχθεί και ένα δεύτερο τέρμα στο 49ο λεπτό, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Έντεκα νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Σαραγόσα γνώρισε και πάλι την ήττα, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Εξτρεμαδούρα (1-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βίκτορ Φερνάντεθ υποδέχθηκε την Ουέσκα, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, έκρινε την αναμέτρηση. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Εννέα νίκες, έξι ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.