Interwetten: Στουτγκάρδη – Γκλάντμπαχ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:30, η Στουγκάρδη υποδέχεται την Γκλάντμπαχ για την 16η αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Στουτγκάρδη – Γκλάντμπαχ στην Interwetten

Επιστροφή στις νίκες με εντυπωσιακό τρόπο για την Στουγκάρδη! Την Κυριακή πέρασε σα σίφουνας από την έδρα της Άουγκσμπουργκ με 1-4, πετυχαίνοντας συνάμα την 5η της νίκη σε 8 εξόδους. Εντός έδρας όμως παραμένει δίχως νίκη σε 7 αγώνες (0-4-3)! Βρίσκεται στην 10η θέση με 21 πόντους, στο -4 από την 6αδα.

Ιδανικό το ξεκίνημα της Γκλάντμπαχ στο 2021, την προηγούμενη Παρασκευή πέτυχε επική ανατροπή επί της Μπάγερν και πλησίασε στην 4αδα (-4). Παρότι είδε τους Λεβαντόφσκι και Γκορέτσκα να σκοράρουν για το 0-2 ως το 26ο λεπτό, δεν πτοήθηκε και ισοφάρισε με τον Χόφμαν πριν το ημίχρονο! Με το ξεκίνημα της επανάληψης ο Νόιχαους γύρισε τούμπα το ματς με γκολάρα εκτός περιοχής!

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Γκλάντμπαχ έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη. Στο 2.90 ο άσος, στο 3.80 το “Χ”, στο 2.25 το διπλό.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.