Interwetten: Σλοβακία – Ιρλανδία με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Η Σλοβακία κοντράρεται με την Ιρλανδία για τα play off του Euro 2020 και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Σλοβακία – Ιρλανδία στην Interwetten

Στις υποχρεώσεις της στο Nation League, η Σλοβακία έχει απολογισμό μία ήττα και μία ισοπαλία. Ξεκίνησε με το αρνητικό αποτέλεσμα εντός απέναντι στην Τσεχία (3-1). Πέρα από το γκολ, δεν είχε να δείξει πολλά στο ματς. Έφυγε με έναν βαθμό από το Ισραήλ (1-1) στη συνέχεια, αν και πάλι δεν δημιούργησε ευκαιρίες. Η Ιρλανδία “ίδρωσε” για να πάρει έναν βαθμό εκτός κόντρα στη Βουλγαρία (1-1). Το πέτυχε με γκολ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Πιο πρόσφατα, έχασε στην έδρα της από τη Φινλανδία (1-0), σε ένα κατά τ’ άλλα ισορροπημένο παιχνίδι.

Η Ιρλανδία προσφέρεται ως η ομάδα που είναι πιο πιθανό να κερδίσει και να πάρει την πρόκριση στο αποψινό ματς. Το διπλό είναι στο 2.65 και ο άσσος στο 3.05. Βρίσκουμε το Over 2.5 γκολ στο 2.75 και το Under  αρκετά κάτω στο 1.40.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.