Interwetten: Σλοβακία – Κροατία με κορυφαίες αγορές (04/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 21:45, Σλοβακία και Κροατία μάχονται για τα προκριματικά του Mundial, με την Interwetten να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Σλοβακία – Κροατία στην Interwetten

Η Σλοβακία έφερε τελευταία εκτός έδρας ισοπαλία με τη Σλοβενία (1-1) στα προκριματικά. Φάνηκε ανταγωνιστική κατά τη διάρκεια του 1ου ημιχρόνου. Με τον Μποζενίκ, η ομάδα πήρε το προβάδισμα, πετυχαίνοντας γκολ στο 32΄. Δέκα λεπτά αργότερα (42΄), οι φιλοξενούμενοι, αιφνιδίασαν τους αντιπάλους τους, με τον Στογιάνοβιτς, να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα.

Χωρίς γκολ έληξε το εκτός έδρας παιχνίδι της Κροατίας με τη Ρωσία. Δεν έδωσαν πολλά στον αγώνα, παραμένοντας σε χαλαρούς ρυθμούς σε όλη τη διάρκεια. Χωρίς αγωνία και δράση οι ομάδες, κράτησαν ασφαλή την περιοχή τους, και διατηρήθηκαν αμφότερες στην κορυφή της βαθμολογικής κατάταξης του ομίλου.

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της interwetten, με μικρή διαφορά φαβορί για την νίκη είναι η Κροατία. Συγκεντρωτικά, ο άσος βρίσκεται στο 4.10, το ”Χ” στο 3.40, και το διπλό στο 1.95.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα πέντε πιο πρόσφατα ματς της Σλοβακίας, δεν σκόραραν και οι δύο αντίπαλοι (στο 1.80 το No Goal)
  • Στα πέντε από τα εφτά τελευταία παιχνίδια της Κροατίας, σημειώθηκαν 3 ή λιγότερα γκολ (στο 1.70 το Under 2.5)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.