Interwetten: Φιν Χαρπς – Σέλμπουρν με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 21:45, η Φιν Χαρπς φιλοξενεί τη Σέλμπουρν για την 6η αγωνιστική της Premier Division στην Ιρλανδία και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Φιν Χαρπς – Σέλμπουρν στην Interwetten

Η Φιν Χαρπς επέστρεψε από την καραντίνα με μία αναμενόμενη ήττα στην έδρα της Σάμροκ Ρόβερς. Την κολακεύει το τελικό σκορ, αφού μέχρι το 37ο λεπτό οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 3-0 και στη συνέχεια έριξαν στροφές. Αυτή ήταν η 3η σερί ήττα της Φιν Χαρπς, η οποία κατατάσσεται 8η με 4 πόντους συγκομιδή, έναν περισσότερο από την επικίνδυνη ζώνη.

Η Σέλμπουρν ηττήθηκε επίσης στην επανεκκίνηση της σεζόν. Δεν ήταν καλή στο εντός έδρας παιχνίδι με τη Γουότερφορντ και δικαιολογημένα ηττήθηκε 0-1. Δέχθηκε το καθοριστικό τέρμα από το 15ο λεπτό και στη συνέχεια δεν κατάφερε να αντιδράσει, φανερά ασύνδετη και επηρεασμένη από την πολύμηνη αποχή.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.