Interwetten: Ρεν – Μαρσέιγ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 20η αγωνιστική της Ligue 1, η Ρεν υποδέχεται τη Μαρσέιγ (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ρεν – Μαρσέιγ στην Interwetten

Από την πέμπτη διαδοχική της νίκη σε επίπεδο πρωταθλήματος προέρχεται η Ρεν, μετά και από εκείνες επί των Σεντ Ετιέν (2-1 εντός), Μετς (0-1 εκτός), Ανζέ (2-1 εντός) και Λυών (0-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζουλιέν Στεφάν υποδέχθηκε τη Μπορντό, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Νιάνγκ στο 82ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Έξι νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει και στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις η Μαρσέιγ, μετρώντας επτά νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντρέ Βίλας-Μπόας υποδέχθηκε τη Νιμ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-1. Το αυτογκόλ του Αλακού (46′) και τα τέρματα των Μπενεντέτο (65′) και Παγιέ (61′) έδωσαν σαφές προβάδισμα στους Μασσαλούς, πριν οι φιλοξενούμενοι απλά μειώσουν για το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις. Στα τρία τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στις τρεις τελευταίες εξόδους της (2-1-0).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.