Interwetten: Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 33η αγωνιστική στη La Liga, η Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται τη Χετάφε (23:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε στην Interwetten

Την πέμπτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Ρεάλ Μαδρίτης, μετά και από εκείνες κόντρα σε Εϊμπάρ (3-1 εντός), Βαλένθια (3-0 εντός), Σοσιεδάδ (1-2 εκτός) και Μαγιόρκα (2-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζινεντίν Ζιντάν φιλοξενήθηκε από την Εσπανιόλ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Κασεμίρο στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, της χάρισε και το “τρίποντο”. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Δώδεκα νίκες και τέσσερις ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Χετάφε, μετά από πέντε αναμετρήσεις και με απολογισμό τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χοσέ Μπορνταλάς υποδέχθηκε τη Σοσιεδάδ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Ο Μάτα σημείωσε και τα δυο τέρματα της (πεν. 20′, 83′), με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν προσωρινά σε 1-1 (55′). Στα τρία τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Έξι νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.