Interwetten: Πλήθος αγορών στο Τορίνο – Λάτσιο (23/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:30, Τορίνο και Λάτσιο θα αναμετρηθούν για το ματς της 5ης αγωνιστικής στην Serie A, με την Interwetten να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Τορίνο – Λάτσιο στη Interwetten

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη στο πρωτάθλημα πέτυχε την προηγούμενη αγωνιστική η Τορίνο. Με 0-1 εκτός έδρας επικράτησε επί της Σασουόλο, με τον Πιάτσα να βάζει το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης (83΄). Οι φιλοξενούμενοι είχαν συνολικά ρυθμό και έψαξαν την ευκαιρία να βρουν δίχτυα. Πάτησαν καλύτερα προς το τέλος της αναμέτρησης και αυτό αποτυπώθηκε και στο σκορ.

Στην ισοπαλία έμεινε η Λάτσιο, απέναντι στην Κάλιαρι εντός έδρας (2-2). Το σκορ άνοιξε στο 45΄με τον Ιμόμπιλε να χαρίζει στους γηπεδούχους το προβάδισμα. Ο Ζοάο Πέντρο έκανε το 1-1 στο 46΄, με τον Μπαλντέ να κάνει την ανατροπή στο 62ο λεπτό. Ο Κατάλντι ισοφάρισε για τους “λατσιάλι” και έδωσε τον βαθμό του “Χ” στο 83ο λεπτό.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten, τον πρώτο λόγο για επικράτηση στο ματς έχει η Λάτσιο. Πιο ειδικά, ο άσος βρίσκεται στο 3.20, η ισοπαλία στο 3.40, και το διπλό στο 2.25.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.