Interwetten: Πλήθος αγορών στο Ιντσεόν Γιουνάιτεντ – Γκανγκβόν (06/10)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στη 13:00, η Ιντσεόν Γιουνάιτεντ υποδέχεται την Γκανγκβόν για τον επαναληπτικό αγώνα της 26ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Νοτίου Κορέας, με την Interwetten, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ιντσεόν Γιουνάιτεντ – Γκανγκβόν στη Interwetten

Έκτη συνεχόμενη αγωνιστική έμεινε μακριά από τη νίκη η Ιντσεόν, δεχόμενη ήττα από την Σουβόν εντός έδρας, με 0-1.  Έχει να μετρήσει νίκη ενάμιση μήνα, από τον αγώνα με την Νταεγκού (2-0). Παραμένει σε κακή αγωνιστική φόρμα, έχοντας μείνει χωρίς γκολ στα πιο πρόσφατα εννιά της παιχνίδια. Η συγκομιδή της περιλαμβάνει 37 βαθμούς που την έχουν φέρει στην 8η θέση στο βαθμολογικό πίνακα.

Γύρισε και πάλι στις ήττες η Γκανγκβόν, χάνοντας μέσα στην έδρας της από την Γιεονμπούκ (0 -1). Ήταν ανύπαρκτη επιθετικά στο πρώτο ημίχρονο, μένοντας πίσω στο σκορ από το πρώτο κιόλας δίλεπτο. Οι ισορροπίες άλλαξαν στο 56′ καθώς οι φιλοξενούμενοι έμειναν με 10 παίκτες και ήταν πιο κινητική, αλλά χωρίς ουσία. Είναι στην 11η θέση με 30 πόντους στον βαθμολογικό πίνακα.

Με γνώμονα τις αποδόσεις της interwetten, στις πιθανότητες νίκης Γκανγκβόν να υπερτερεί. Αναλυτικότερα, ο άσος είναι στο 2.85, το ”Χ” στο 3.00, και το διπλό στο 2.45.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα πιο πρόσφατα της Ιντσεόν Γιουνάιτεντ, δεν σκόραραν και οι δύο αντίπαλοι (στο 1.80 το No Goal)
  • Στους τέσσερις από τους πέντε τελευταίους αγώνες της, η Γκανγκβόν βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο (στο 3.65 ο άσος στο ημίχρονο)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.