Interwetten: Πλήθος αγορών στο Τσεχία – Λευκορωσία (02/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 20:45, η Τσεχία φιλοξενεί την Λευκορωσία στα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, με την Interwetten να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών αγορών.

Τσεχία – Λευκορωσία στην Interwetten

Η Τσεχία βρέθηκε ως τα προημιτελικά του Euro, πραγματοποιώντας μια καλή πορεία. Μεγάλος πρωταγωνιστής της αναδείχτηκε ο Σικ, που σκόραρε και στο τελευταίο της ματς στη διοργάνωση, στην ήττα από τη Δανία με 1-2. Στα προκριματικά του Μουντιάλ είναι δεύτερη στον όμιλο με 4 βαθμούς.

Βαριά ήττα δέχτηκε η Λευκορωσία με αντίπαλο το πολύ δυνατό Βέλγιο εκτός έδρας, με σκορ 8-0, πιο πρόσφατα στα προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου. Οι γηπεδούχοι μίλησαν από το πρώτο 14΄, με τον Μπατσουαγί, μαζί με τους Βανάκεν (17΄, 89΄), τον Τροσάρντ (38΄, 75΄) και τον Ντόκου (42΄). Στην συνέχεια ακολούθησε ο Πράετ στο 49΄, με τον Μπεντέκε (70΄), κλείνοντας το σκορ. Είναι προτελευταία στον όμιλο με έναν βαθμό, ενώ έχασε και μετέπειτα σε φιλικό εντός με το Αζερμπαϊτζάν (1-2).

Παρατηρώντας τις αποδόσεις της interwetten, προβάδισμα νίκης έχει η Τσεχία. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.22, η ισοπαλία στο 6.00, και το διπλό στο 15.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια της Τσεχίας, μπήκε ένα τέρμα στο πρώτο ημίχρονο (στο 2.55 το 1ο ημίχρονο 1 γκολ)
  •  Στους τρεις τελευταίους αγώνες τις Λευκορωσίας, σημειώθηκαν συνολικά 3 ή περισσότερα τέρματα (στο 1.80 το Over 2.5)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.