Interwetten: ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία με κορυφαίες αγορές (12/04)

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Στις 19:30, ΠΑΣ Γιάννινα και Λαμία διασταυρώνουν τα “ξίφη” τους για την 3η αγωνιστική των πλέι άουτ της Σούπερ Λιγκ και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία στην Interwetten

Από ένα σημαντικό αποτέλεσμα έρχεται ο ΠΑΣ Γιάννινα στο κύπελλο Ελλάδας. Έφερε ισοπαλία 1-1 στους “Ζωσιμάδες” με τον Ολυμπιακό στον πρώτο αγώνα για τα ημιτελικά. Έτσι, η πρόκριση στον τελικό θα κριθεί πλέον στο δεύτερο παιχνίδι της σειράς. Όσον αφορά τα πλέι άουτ του πρωταθλήματος, πιο πρόσφατα γνώρισε την ήττα από τον ΟΦΗ στην Κρήτη με 2-1, παρόλο που προηγήθηκε στη λήξη του πρώτου ημιχρόνου με τον Παμλίδη. Είναι στην 8η θέση της κατάταξης στη Σούπερ Λιγκ, με τέσσερις πόντους λιγότερους από το 7ο Βόλο.

Αήττητη παραμένει η Λαμία στα δύο ματς πλέι άουτ που έχει δώσει και συνολικά στα τέσσερα πιο πρόσφατά της στη Σούπερ Λιγκ. Ξεκίνησε τα πλέι άουτ με νίκη στο Αγρίνιο επί του Παναιτωλικού με το ευρύ 0-3. Τελευταία και στην επιστροφή στην έδρα της, αναδείχτηκε ισόπαλη με τον Βόλο με σκορ 1-1. Οι φιλοξενούμενοι σκόραραν στο 85’ με τον Κρητικό και η Λαμία απάντησε τρία λεπτά αργότερα με πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Ντέλετιτς. Στον βαθμολογικό πίνακα βρίσκεται 11η, στο +4 από θέση που μπορεί να της στοιχίσει την κατηγορία μέσω μπαράζ.

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, o ΠΑΣ Γιάννινα είναι το φαβορί για να πάρει τους τρεις βαθμούς. Στο 2.35 είναι ο άσος, στο 3.00 η ισοπαλία και στο 3.35 το διπλό.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.