Interwetten: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ με πλήθος αγορών (26/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 20:30, ΠΑΟΚ και ΑΕΚ μάχονται για το μεγάλο ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής στη Σούπερ Λιγκ, και η Interwetten, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ στη Interwetten

Με νίκη συνέχισε στο πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ, τη δεύτερη συνεχόμενη, απέναντι στον Παναιτωλικό, κάνοντας το 1-2 εκτός έδρας. Ο Δικέφαλος βρήκε δίχτυα στο 32ο λεπτό, με τον Μίτριτσα να χαρίζει το προβάδισμα. Οι γηπεδούχοι, που είχαν πολλές χαμένες ευκαιρίες και μπορούσαν να πάρουν κάτι καλύτερο από το ματς, μείωσαν προσωρινά 59΄. Ο Σίντκλεϊ έβαλε και πάλι τους φιλοξενούμενους μπροστά με το τέρμα του στο 80′, που τελικά έκρινε την αναμέτρηση.

Μια επαγγελματική νίκη πήρε η ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, κερδίζοντας τη Λαμία με 1-0. Η Ένωση δεν έπιασε υψηλό επίπεδο απόδοσης και το τέμπο της αναμέτρησης ήταν σε όλη της τη διάρκεια χαμηλό. Το μοναδικό τέρμα της βραδιάς πέτυχε ο Αραούχο στο 67ο λεπτό, που λύτρωσε τους γηπεδούχους και τους έδωσε τους τρεις βαθμούς. Η ομάδα του Μιλόγεβιτς επέστρεψε έτσι στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά την ισοπαλία εκτός έδρας με τον ΟΦΗ (3-3).

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της intwerwetten, τον πρώτο λόγο για νίκη στο ματς έχει ο ΠΑΟΚ. Πιο ειδικά, ο άσος βρίσκεται στο 2.35, το ”Χ” στο 3.15, και το διπλό στο 3.20.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα εννιά από τα δώδεκα τελευταία παιχνίδια του ΠΑΟΚ, σημειώθηκαν δύο με τρία γκολ (στο 1.95 το 2-3 τέρματα)
  • Στους τέσσερις πιο πρόσφατους εκτός έδρας αγώνες της ΑΕΚ, έβαλαν τέρμα και οι δύο αντίπαλοι (στο 1.90 το Goal/Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.