Interwetten: Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ με κορυφαίες αγορές (04/04)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 15:00, ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον ΠΑΟΚ για τη 2η αγωνιστική των play offs και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ στην Interwetten

Ο Παναθηναϊκός ουσιαστικά πέταξε δύο βαθμούς στην πρεμιέρα των playoffs. Προηγήθηκε 0-2 στην Τρίπολη με τον Μακέντα να σκοράρει δις μέσα σε δύο λεπτά (58′-59′), αλλά ο Αστέρας κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Φερνάντες στο 84′ και τον κίπερ Παπαδόπουλο στο 7ο λεπό των καθυστερήσεων! Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την ομάδα του Μπόλονι, που είναι στο -2 από την ΑΕΚ, στο -4 από τον ΠΑΟΚ και στο -5 από τον Άρη.

Ο ΠΑΟΚ μπήκε με πολύ άσχημο μομέντουμ στα playoffs, όμως στην εκκίνηση του μίνι πρωταθλήματος πραγματοποίησε ίσως την καλύτερη του εμφάνιση μέσα στο 2021. Πολύ δημιουργικός απέναντι στην ΑΕΚ, έφτιαξε πολλές φάσεις στα καρέ των φιλοξενούμενων, δίκαια προηγήθηκε, άδικα ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Απάντησε με γκολ από τα αποδυτήρια στην επανάληψη και κλείδωσε τη νίκη με το δεύτερο τέρμα του Ζίφκοβιτς στο 89′, ο οποίος ήταν ο κορυφαίος του γηπέδου.

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, o ΠΑΟΚ έχει προβάδισμα για τη νίκη. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 3.65, το “Χ” στο 3.20 και το διπλό στο 2.15.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.