Interwetten: Παναθηναϊκός – Ιωνικός με κορυφαίες αγορές (16/10)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 20:30, Παναθηναϊκός και Ιωνικός κοντράρονται για την 6η αγωνιστική στην Super League, με την Interwetten, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Παναθηναϊκός – Ιωνικός στη Interwetten

Από το ντέρμπι στο ”Γ. Καραϊσκάκης” έρχεται ο Παναθηναϊκός με αντίπαλο τον Ολυμπιακό, που έμεινε στη “λευκή” ισοπαλία. Το ”τριφύλλι” έδειξε λιγότερο κινητικό από τους αντιπάλους. Απειλήθηκε σε αρκετές φάσεις, με τους ερυθρόλευκους, να πλησίαζαν τα δίχτυα. Μετά από ένα πρώτο ημίχρονο που ήταν αδιάφορο και για τους δύο αντιπάλους, την πρωτοβουλία στις φάσεις πήραν οι γηπεδούχοι. Με την πρώτη της ισοπαλία στο πρωτάθλημα τη φετινή σεζόν, η ομάδα κατέλαβε την 6η θέση, με εφτά βαθμούς.

Την ήττα εντός έδρας γνώρισε ο Ιωνικός, απέναντι στη Λαμία, με τελικό αποτέλεσμα 1-2. Με ένταση πραγματοποιήθηκε ο αγώνας, μετά την κόκκινη που δέχτηκε ο Ντάλσιο στο 19΄ αφήνοντας τους γηπεδούχους με 10 παίκτες. Οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν πέναλτι και άνοιξαν το σκορ στο 21΄, με τον Άοσμαν να φέρνει το παιχνίδι στα ίσα στο 36΄. Στο 55΄ η Λαμία πήρε εκ νέου το προβάδισμα. Στην 8η θέση έφτασε, με 5 πόντους.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της interwetten, φαβορί για τη νίκη είναι ο Παναθηναϊκός. Συνολικά, ο άσος εντοπίζεται στο 1.45, το ”Χ” στο 4.50, και το διπλό στο 7.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία ματς του Παναθηναϊκού, δεν σημείωσαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.75 το No Goal)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πρόσφατους αγώνες του Ιωνικού, το πρώτο ημίχρονο έληξε ισόπαλο (στο 2.20 το 1ο ημίχρονο ”Χ”)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.