Interwetten: Μπαρτσελόνα – Χετάφε με κορυφαίες αγορές (22/04)

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Στις 23:00, η Μπαρτσελόνα αντιμετωπίζει εντός έδρας τη Χετάφε στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής της Λα Λίγκα και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπαρτσελόνα – Χετάφε στην Interwetten

Την πρώτη της ήττα στο ισπανικό πρωτάθλημα εδώ και 19 ματς γνώρισε η Μπαρτσελόνα την προηγούμενη αγωνιστική. Ήρθε στο “Ελ Κλάσικο” στη Μαδρίτη από τη Ρεάλ με 2-1. Είχε τις ευκαιρίες της για γκολ, όμως έχανε 2-0 στο ημίχρονο και κατάφερε τελικά μόνο να μειώσει με τον Μινγκέθα στο 60’. Βρίσκεται στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα, στο -2 από τη Σεβίλλη, έχοντας παιχνίδι λιγότερο.

Δεν διανύει καλή περίοδο αγωνιστικά η Χετάφε, που έχει παραμείνει μακριά από τη νίκη εδώ και έξι αγώνες. Διαθέτει τη χειρότερη επίθεση του πρωταθλήματος, μάλιστα, μαζί με την ουραγό Έιμπαρ, με μόλις 22 γκολ. Την ήττα της εντός έδρας από την Κάντιθ με 0-1 ακολούθησε το αναπάντεχο “Χ” και πάλι στο γήπεδό της κόντρα στη Ρεάλ (0-0). Δημιούργησε και απειλητικές φάσεις όπου χρειάστηκε η επέμβαση του Κουρτουά. Στην κατάταξη είναι 15η, στο +4 από τη ζώνη υποβιβασμού.

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Μπαρτσελόνα έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 1.27, το “Χ” στο 5.75 και το διπλό στο 12.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.