Interwetten: Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για τη φάση των “16” στο DFB Pokal, η Μπάγερν Μονάχου υποδέχεται τη Χόφενχαϊμ (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ στην Interwetten

Από ένα νικηφόρο σερί επτά αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Μπάγερν Μονάχου. Το Σάββατο, η ομάδα του Χανς Ντίτερ Φλικ φιλοξενήθηκε από τη Μάιντς, για τη Bundesliga, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-3. Οι Λεβαντόφσκι (8′), Μούλερ (14′) και Τιάγκο Αλκάνταρα (26′) έδωσαν σαφές προβάδισμα στην ομάδα τους, πριν οι γηπεδούχοι μειώσουν στο 45′ για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Δέκα νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας επικρατήσει στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις πανηγύρισε η Χόφενχαϊμ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Βέρντερ Βρέμης (0-3 εκτός). Το Σάββατο, η ομάδα του Άλφρεντ Σρόιντερ υποδέχθηκε τη Μπάγερ Λεβερκούζεν, για τη Bundesliga, της οποίας επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 11ο λεπτό, κατάφερε αρχικά να ισοφαρίσει με τον Κράμαριτς στο 23′ και στη συνέχεια να κάνει την ανατροπή με τον Σκοβ, στο 65ο λεπτό. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας επικρατήσει στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.