Interwetten: Μονακό – Σεντ Ετιέν με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για τη φάση των “16” του Coupe de France, η Μονακό υποδέχεται τη Σεντ Ετιέν (21:55) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μονακό – Σεντ Ετιέν στην Interwetten

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Μονακό, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε κόντρα στη Σεντ Πριβέ-Σεντ Ιλέρ (1-3 εκτός), για το Coupe de France. Το Σάββατο, η ομάδα του Λεονάρντο Ζαρντίμ υποδέχθηκε το Στρασβούργο, για τη Ligue 1, από την οποία και ηττήθηκε με 1-3. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με τρία τέρματα διαφορά, για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Γιόβετιτς, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Στα επτά τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Οκτώ νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας ηττηθεί στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Σεντ Ετιέν, μετά και από εκείνη κόντρα στην Παρί (2-3 εκτός), για το Coupe de France. Το Σάββατο, η ομάδα του Κλοντ Πιέλ υποδέχθηκε τη Νιμ, για τη Ligue 1, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Ο Καζρί έβαλε μπροστά την ομάδα του στο τρίτο λεπτό, ενώ ο ίδιος παίκτης διπλασίασε τα τέρματα της, με πέναλτι στο 34′, πριν οι φιλοξενούμενοι μειώσουν απλά για το τελικό αποτέλεσμα, στο 45ο λεπτό. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Επτά νίκες, μια ισοπαλία και εννέα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.