Interwetten: Μίλαν – Σαμπντόρια με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 18η αγωνιστική της Serie A, η Μίλαν υποδέχεται τη Σαμπντόρια (16:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μίλαν – Σαμπντόρια στην Interwetten

Την πρώτη της ήττα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο νίκες και δυο ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Μίλαν. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Στέφανο Πιόλι φιλοξενήθηκε από την Αταλάντα, στην έδρα της οποίας γνώρισε μια βαριά ήττα με 5-0. Βρέθηκε πίσω στο 10ο λεπτό, για να δεχθεί ακόμη τέσσερα τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (61′, 63′, 72′, 83′), για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G. Δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (0-2-1).

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Σαμπντόρια, μετά και τη νίκη που πήρε επί της Τζένοα (0-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κλαούντιο Ρανιέρι υποδέχθηκε τη Γιουβέντους, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο 19ο λεπτό, για να ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 με τον Καπράρι στο 35′, πριν δεχθεί και δεύτερο τέρμα στις καθυστερήσεις του ημιχρόνο, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Δυο νίκες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.