Interwetten: Λίνκολν – ΠΑΟΚ με κορυφαίες αγορές (16/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:45, η Λίνκολν φιλοξενεί τον ΠΑΟΚ για αγώνα στους ομίλους του Conference League, και η Interwetten διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Λίνκολν – ΠΑΟΚ στη Interwetten

H Λίνκολν έπρεπε να φτάσει στην παράταση για να πάρει το εισιτήριο για τους ομίλους. Ο εκτός έδρας πρώτος αγώνας με τη Ρίγα έληξε στο 1-1 και άφησε όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά. Στο επαναληπτικό, και πάλι η κανονική διάρκεια είχε το ίδιο σκορ. Στη συνέχεια, οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τέρματα από τον Τσιπολίνα (105+1′) και τον Ρόναν (120+2′) και πέρασα στην επόμενη φάση. Δεν έχει άλλες αγωνιστικές υποχρεώσεις αυτή την περίοδο, καθώς το πρωτάθλημα Γιβραλτάρ δεν έχει ακόμη ξεκινήσει.

Ο ΠΑΟΚ δεν δυσκολεύτηκε κόντρα στη Ριέκα στη φάση των προκριματικών του Κόνφερενς Λιγκ. Έμεινε στο “Χ” μεν στη Τούμπα με 1-1, αλλά στη ρεβάνς νίκησε άνετα με 0-2. Έτσι, πέρασε στους ομίλους της νεοσύστατης διοργάνωσης. Πιο πρόσφατα, έδωσε ματς για την πρεμιέρα της Σούπερ Λιγκ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα εντός έδρας, παραμένοντας σε “ρηχά νερά”. Κάτι που πλήρωσε γνωρίζοντας την ήττα με 0-1, με τέρμα που δέχτηκε στο 86′.

Από τις αποδόσεις της interwetten, φαίνεται πως με διαφορά πιο κοντά στη νίκη είναι ο ΠΑΟΚ. Όπως βλέπουμε, ο άσος είναι στο 14.00, η ισοπαλία στο 6.25, και το διπλό στο 1.22.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα ματς της Λίνκολν, σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα (στο 1.70 το Οver 2.5)
  • Στους τέσσερις από τους πέντε τελευταίους αγώνες του ΠΑΟΚ, δεν σκόραραν και οι δύο αντίπαλοι (στο 1.50 το No Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.