Interwetten: Λειψία – Γκλάντμπαχ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 20η αγωνιστική της Bundesliga, η Λειψία υποδέχεται τη Γκλάντμπαχ (17:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Λειψία – Γκλάντμπαχ στην Interwetten

Την πρώτη της ήττα, μετά από εννέα αναμετρήσεις και με απολογισμό οκτώ νίκες και μια ισοπαλία, υπέστη και πάλι η Λειψία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούλιαν Νάγκελσμαν φιλοξενήθηκε από την Άιντραχτ Φρανκφούρτης, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου (48′), δεχόμενη και ένα δεύτερο τέρμα, στις καθυστερήσεις, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα εννέα από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. ‘Εξι νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Γκλάντμπαχ, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάρκο Ρόσε υποδέχθηκε τη Μάιντς, της οποίας και επικράτησε με 3-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο ενδέκατο λεπτό, έκανε την ανατροπή με τα τέρματα του Πλεά (24′, 76′), με τον Νόιχαους να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, δυο λεπτά πριν το φινάλε. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (0-1-3).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.