Interwetten: Λέγκια Βαρσοβίας – Σλάβια Πράγας με κορυφαίες αγορές (26/08)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 22:00, η Λέγκια Βαρσοβίας θα αναμετρηθεί με την Σλάβια Πράγας, για τον 2ο αγώνα των πλέι-οφς του Europa League, με την Interwetten, να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών αγορών.

Λέγκια Βαρσοβίας – Σλάβια Πράγας στην Interwetten

Το 2-2 είδε η Σλάβια Πράγας εντός έδρας, κόντρα στη Λέγκια Βαρσοβίας. Οι γηπεδούχοι έμειναν πίσω στο σκορ όμως μίλησαν στο 33΄, με τον Μπα, να κάνει την ισοφάριση. Δέχτηκαν και δεύτερο τέρμα και στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ο Μαζοπούστ, επανέφερε την ηρεμία για την ομάδα του. Οι αντίπαλοι σε μικρό χρονικό διάστημα σκόραραν, κρατώντας για λίγο το προβάδισμα.

Στην ισοπαλία έμεινε (2-2) η Λέγκια Βαρσοβίας, με αντίπαλο τη Σλάβια Πράγας. Ο Εμρέλι έκανε την αρχή, ξεκλειδώνοντας το σκορ στο 20΄. Στην συνέχεια ακολούθησε ο Γιουράνοβιτς (37΄) που βρήκε δίχτυα. Δεν μπόρεσε να κρατήσει το προβάδισμά της, με τους γηπεδούχους να πετυχαίνουν τα δίχτυα μερικά μόλις λεπτά από τα γκολ της.

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της interwetten, περισσότερες ελπίδες για επικράτηση στο ματς έχει η Σλάβια Πράγας. Συγκεντρωτικά, ο άσος είναι στο 3.15, το ”Χ” στο 3.50, και το διπλό στο 2.10.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.