Interwetten: Γιουβέντους – Ρόμα με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για τα προημιτελικά του Coppa Italia, η Γιουβέντους υποδέχεται τη Ρόμα (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Γιουβέντους – Ρόμα στην Interwetten

Από την τέταρτη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Γιουβέντους, μετά και από εκείνες επί των Κάλιαρι (4-0 εντός), Ρόμα (1-2 εκτός) και Ουντινέζε (4-0 εντός). Την Κυριακή, η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι υποδέχθηκε την Πάρμα, για τη Serie A, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Κριστιάνο Ρονάλντο στο 43′ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 55′, εν τέλει το δεύτερο τέρμα του Πορτογάλου στο ματς, τρία λεπτά αργότερα, χάρισε το “τρίποντο” στην ομάδα του. Στα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Δεκατέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της.

Παράλληλα όμως, και η Ρόμα προέρχεται από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη, μετά και από εκείνη κόντρα στην Πάρμα (0-2 εκτός), για το κύπελλο. Την Κυριακή, η ομάδα του Πάουλο Φονσέκα φιλοξενήθηκε από τη Τζένοα, για τη Serie A, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-3. Προηγήθηκε με 0-2 χάρη στα τέρματα των Ουντέρ (5′) και Μπιράσι (αυτ. 44′) και παρότι δέχθηκε τη μείωση στο 45′, εν τέλει ο Ντζέκο διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα στο 74ο λεπτό. Στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Οκτώ νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στις έξι πιο πρόσφατες εξόδους της (5-1-0).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.