Interwetten: Έουπεν – Γάνδη με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την πέμπτη αγωνιστική της Jupiler League, η Έουπεν υποδέχεται τη Γάνδη (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Έουπεν – Γάνδη στην Interwetten

Αγνοεί τους τρεις βαθμούς της νίκης στο φετινό πρωτάθλημα η Έουπεν, όπου και μετράει τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μπενιάτ Σαν Χοσέ υποδέχθηκε τη Σιντ Τρούιντεν, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε στο 13′ με τον Ενγκόι, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, πέντε λεπτά πριν το φινάλε. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5.

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται από την πλευρά της η Γάνδη, μετά τις τρεις ήττες από Σιντ Τρούιντεν (2-1 εκτός), Κορτράικ (1-2 εντός) και Αντβέρπ (1-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λάζλο Μπόλονι υποδέχθηκε τη Μέχελεν, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Νιάνγκμπο στο 36ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Over 2.5.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.