Interwetten: Ατλέτικο Μαδρίτης – Πόρτο με πλήθος αγορών (15/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 22:00, Ατλέτικο Μαδρίτης και Πόρτο θα αναμετρηθούν στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, με την Interwetten, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ατλέτικο Μαδρίτης – Πόρτο στην Interwetten

Στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα βρίσκεται η Ατλέτικο Μαδρίτης στη Λα Λίγκα, μαζί με Ρεάλ και Βαλένθια.  Ο απολογισμός της φέτος περιλαμβάνει τρεις νίκες και μια ισοπαλία, με τη Βιγιαρεάλ εντός έδρας (2-2). Επέστρεψε την τελευταία αγωνιστική στα νικηφόρα αποτελέσματα μακριά από το γήπεδό της κόντρα στην Εσπανιόλ με 1-2. Κέρδισε με ανατροπή και ενώ ζορίστηκε αρκετά για να το πετύχει, καθώς δέχτηκε γκολ στο 40′, απαντώντας με τον Καράσκο στο 79′ και τον Λεμάρ στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Έχει ξεχάσει τι θα πει ήττα η Πόρτο, από την περσινή διοργάνωση του Τσάμπιονς Λιγκ. Όταν ηττήθηκε από την μετέπειτα τροπαιούχο Τσέλσι τον περασμένο Απρίλιο με 0-2. Στο πορτογαλικό πρωτάθλημα σε πέντε αγωνιστικές έχει τρεις νίκες και δύο ισοπαλίες. Πιο πρόσφατα, αντιμετώπισε τη Σπόρτινγκ εκτός έδρας σε αγώνα που έληξε στο 1-1. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 16′, με την ισοφάριση να έρχεται στο 71′ από τον Ντίαζ.

Ανάλογα με τις αποδόσεις της interwetten, περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει το ματς έχει η Ατλέτικο Μαδρίτης. Πιο ειδικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.63, το ”Χ” στο 3.70, και το διπλό στο 6.25.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε ματς της Ατλέτικο Μαδρίτης, μπήκαν 3 ή περισσότερα τέρματα  (στο 1.70 το Οver 2.5)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πρόσφατους αγώνες της Πόρτο, πέτυχαν γκολ και οι δύο ομάδες  (στο 1.70 το Goal/Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.