Interwetten: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαγιεκάνο με κορυφαίες αγορές (21/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 23:00, Αθλέτικ Μπιλμπάο και Ράγιο Βαγιεκάνο κοντράρονται για την 5η αγωνιστική στην La Liga, με την Interwetten να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ράγιο Βαγιεκάνο  στη Interwetten

Το 0-0 κράτησε η Αθλέτικ Μπιλμπάο, απέναντι στην Ατλέτικο Μαδρίτης εκτός έδρας. Η ομάδα, έπαιξε ‘το δυνατό της χαρτί’ που ήταν η άμυνα, με τους αντιπάλους, παρά τις όσες ευκαιρίες που είχαν, να μην καταφέρνουν να διασπάσουν την αμυντική γραμμή. Στο 78΄, οι γηπεδούχοι έμειναν με μείον έναν παίκτη, καθώς βγήκε εκτός με δεύτερη κίτρινη ο Φέλιξ. Δεν άλλαξε, ωστόσο, κάτι ουσιαστικό η αποβολή στον αγώνα.

Εύκολη νίκη για την Ράγιο Βαγιεκάνο, επί της Χετάφε με αποτέλεσμα 3-0 εντός έδρας. Στο 9΄ ο Τρέχο εκτέλεσε εύστοχα πέναλτι, δίνοντας προβάδισμα στην ομάδα. Ο Κις πέτυχε γκολ στο 78΄, με τον Φαλκάο να σκοράρει και να διαμορφώνει το τελικό σκορ στο 81΄.

Αναλογικά με τις αποδόσεις της interwetten, προβάδισμα στο ματς έχει η Αθλέτικ Μπιλμπάο. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.97, η ισοπαλία στο 3.35, και το διπλό στο 4.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία ματς της Αθλέτικ Μπιλμπάο, το πρώτο ημίχρονο έληξε ”Χ” (στο 2.10 η ισοπαλία στο 1ο ημίχρονο)
  • Στα τέσσερα από τα έξι πιο πρόσφατα παιχνίδια της Ράγιο Βαγιεκάνο, δεν πέτυχαν τέρμα και οι δύο ομάδες (στο 1.80 το No Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.