Interwetten: Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός με πλήθος αγορών (23/10)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 20:30, ο Αστέρας Τρίπολης υποδέχεται τον Παναθηναϊκό για την 7η αγωνιστική της Super League. Η Interwetten, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός στην Interwetten

Την πρώτη του νίκη πέτυχε ο Αστέρας Τρίπολης στην φετινή αγωνιστική περίοδο, φτάνοντας στην 10η θέση με 5 πόντους, ίδιους με Ιωνικό, Παναιτωλικό και Άρη. Αντιμετώπισε εκτός έδρας τον Απόλλωνα Σμύρνης, με τον Μπαράλες να σκοράρει κεφαλιά στο 48΄για το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης. Οι Αρκάδες ανέβασαν σταδιακά ρυθμό, δημιουργώντας πολλαπλές ευκαιρίες για το προβάδισμα. Δεν απειλήθηκαν ιδιαίτερα και είχαν ξεκάθαρη κυριαρχία στο δεύτερο 45λεπτο.

Τρίποντο με 4-1 σημείωσε ο Παναθηναϊκός, κόντρα στον Ιωνικό εντός έδρας, φτάνοντας τους 10 βαθμούς και την 5η θέση στο πρωτάθλημα. Με πρωταγωνιστή των Καρλίτος, το ”τριφύλλι” επικράτησε στο ματς, με τον Ισπανό επιθετικό να κάνει χατ τρικ (6΄, 38΄, 53΄). Ο Παλάσιος συμπλήρωσε το καρέ των γκολ για τους γηπεδούχους στο 56΄με εκτέλεση πέναλτι. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο 11΄, μένοντας με μείον παίκτη στο 79΄. Αήττητοι παραμένουν οι “πράσινοι” εδώ και τρεις αναμετρήσεις.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της interwetten, με ελάχιστη διαφορά ο Παναθηναϊκός κυριαρχεί στις πιθανότητες νίκης. Αναλυτικότερα, ο άσος εντοπίζεται στο 2.75, η ισοπαλία στο 3.25, και το διπλό στο 2.60.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.