Interwetten: Άρσεναλ – Νόριτς με πλήθος αγορών (11/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 16:00, Άρσεναλ και Νόριτς κοντράρονται για την 4η αγωνιστική στην Premier League, με την Interwetten να προσφέρει πληθώρα στοιχηματικών αγορών.

Άρσεναλ – Νόριτς στην Interwetten

Λύγισε η Άρσεναλ, απέναντι στη Μάντσεστερ Σίτι εκτός έδρας, βλέποντας την ήττα, με τελικό σκορ 5-0. Δεν επέδειξε την παραμικρή ικανότητα να αντισταθεί κόντρα σε σαρωτικό αντίπαλο. Έρχεται από νίκη σε φιλικό επί της Μπρέντφορντ (4-0).

Έκανε την επιστροφή στις ήττες η Νόριτς, με την Λέστερ να παίρνει το παιχνίδι εκτός έδρας (1-2). Βρέθηκε να χάνει από το 8ο η γηπεδούχος. Έπειτα, μείωσε στο 44΄, με τον Πούκι να σκοράρει εκτελώντας εύστοχα πέναλτι. Στο 76′ πέρασε πάλι πίσω στο σκορ, ενώ στο 80′ ακυρώθηκε το τέρμα του ΜακΛιν που θα έφερνε την ισοφάριση λόγω οφσάιντ.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της interwetten, νίκη στο παιχνίδι βλέπει η Άρσεναλ. Συγκεντρωτικά, ο άσος είναι στο 1.53, η ισοπαλία στο 4.40, και το διπλό στο 6.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία πιο πρόσφατα ματς της Άρσεναλ, στο 2ο ημίχρονο σημειώθηκαν τουλάχιστον δύο τέρματα (στο 1.90 τo 2ο ημίχρονο Over 1.5 γκολ)
  • Στους εφτά από τους οχτώ τελευταίους αγώνες της Νόριτς, δεν πέτυχαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.95 το No Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.