Interwetten: Αϊντχόφεν – Μπενφίκα με πλήθος αγορών (24/08)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 22:00, Αϊντχόφεν και Μπενφίκα κοντράρονται για τον επαναληπτικό των playoffs του Τσάμπιονς Λιγκ. Η Interwetten, προσφέρει πληθώρα αγορών και ειδικών στοιχημάτων στον αγώνα.

Αϊντχόφεν – Μπενφίκα στην Interwetten

Δεν πήρε αυτό που ήθελε η Αϊντχόφεν στο πρώτο ματς, γνωρίζοντας την ήττα από την Μπενφίκα εκτός έδρας, με 2-1. Έμεινε πίσω στο σκορ με τους γηπεδούχους να κλέβουν το παιχνίδι, παίρνοντας το προβάδισμα από το 10΄, με γκολ του Σίλβα. Ο Βάιγκλ, πέτυχε τα δίχτυα στο 42΄, φέρνοντας το τελικό σκορ. Παρόλο που οι φιλοξενούμενοι είχαν δυνατότητες, ο Χάκπο περιορίστηκε στο να μειώσει στο 51.

Από τη μια νίκη στην άλλη συνεχίζει η Μπενφίκα. Επικράτησε στην τελευταία της αναμέτρηση, στο πρωτάθλημα κόντρα στη Ζιλ Βιθέντε εκτός έδρας (0-2). Στο δεύτερο ημίχρονο έγινε η διαφορά καθώς ήταν πιο ουσιαστική, και μέσα σε πέντε λεπτά, με γκολ του Βερισίμο (83΄) και του Γκριμάλντο (88΄) πέτυχε σκορ που την ανέδειξε νικήτρια του παιχνιδιού.

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της interwetten, φαβορί για νίκη είναι η Αϊντχόφεν. Συνοπτικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.95, το ”Χ” στο 3.65, και το διπλό στο 3.80.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στους πέντε από τους εφτά πιο πρόσφατους εντός έδρας αγώνες της Αϊντχόφεν, σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 2.10 το Goal/Goal)
  • Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της Μπενφίκα στο γήπεδό της σημειώθηκαν 2 με 3 γκολ στο σύνολο (στο 1.95 το 2-3 τέρματα)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.